בניית גלריות מברזל

בניית גלריות מברזל 01

בניית גלריות מברזל 01

בניית גלריות מברזל שילוב עץ 02

בניית גלריות מברזל שילוב עץ 02

בניית גשרים מברזל 03

בניית גשרים מברזל 03

תכניות של בניית גלריות 05

תכניות של בניית גלריות 05

תכניות של בניית גלריות06

תכניות של בניית גלריות06

גלריות הינן תוספות של מבנים קלים למבנים קיימים ולרוב נעשית מעץ, מתכת או חומרים קלים אחרים ואת הבסיס שלהן בונים מברזל. גלריות מאפשרות יצירת חציצה בין אזורים שונים בתוך מבנה בין אם בנויה היא על הרצפה ובין אם בנויה היא בקומה גבוהה שאליה מובילות מדרגות.

על מנת לבנות דירות גלריות יש לעמוד בתקנות הבטיחות ולהיות תחת פיקוח הנדסי – שכן מדובר בבנייה שחייבת להיות מפוקחת ובטיחותית: כמו גובה מעקה בטיחותי, יציבות ועוד, בכדי שלא ייגרם אסון.

גלריות – העיצובים

כיום, בשל הביקוש ההולך וגובר לדירות גלריה, ניתן לראות יותר ויותר דגמים ועיצובים של גלריות בבתים, במשרדים, במקומות ציבוריים ועוד והמגוון רחב ביותר, כך שכל אחד יוכל להתאים לו את הגלריה המתאימה לצרכיו על פי העדפות וסדר גודל של תקציב.

גלריות – ואלקס

ואלקס הינה חברה מובילה בתחום תוספות הבנייה ומספקת פיתרונות מתקדמים בתחום הכוללים: שערים, מעקות, פרגולות וכמו כן גם בניית בסיס לדירות גלריות. ואלקס אשר פועלת באופן מפוקח ובהתאם לתקנות הדרושים בחוק, עושה זאת כבר שנים רבות במקצועיות רבה ובאמצעות בעלי המקצוע המיומנים והמוסמכים שמעניקים את השירות הטוב ביותר, האיכותי ביותר והמקצועי ביותר.

  • עבודות בסיס - לדירות גלריות ואלקס מבצעת את עבודת הבסיס לדירות גלריות – בסיס הברזל
  • מעקות בטיחות– בדירות גלריה במיוחד אם מדובר על גלריות מוגבהות, יש צורך להוסיף מעקות בטיחות בכדי למנוע נפילה.
  • עבודות נלוות – לעיתים בדירות גלריה יש צורך בכדי להוסיף גלריה/לשפץ גלריה לבצע עבודות קונסטרוקציה שונות כגון: הריסת קירות, חידוש מדרגות ועוד – מה שבואלקס עושים במקצועיות רבה בהתאם לצרכים.

באתר ואלקס תמצאו את כל המידע ההכרחי אודות שירותי גלריות/בניית גלריות, לרבות סוגי חומרים לגלריות, סוגי עיצובי גלריות ועוד. בנוסף ניתן להתרשם באתר מגלריית תמונות וסרטוני וידיאו המציגים דוגמאות של עבודות קודמות בואלקס.

רוצים לדעת עוד על עיצובי גלריות? רוצים להזמין גלריות/עבודות בסיס לדירות גלריות? נציגי ואלקס עומדים לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע בכל שאלה שהיא. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.