שער כניסה למתחמים השונים יכול להיות גם בטיחותי וגם דקורטיבי

מהותו של שער הכניסה

 

שער כניסה,תמונה של שער כניסה

katalog gats

שער כניסה הוא הפנים של כל מתחם בין אם מדובר במשרד, חנות או בית פרטי ואף בניין מגורים. שער כניסה נועד בראש ובראשונה להעניק לכל מתחם שכזה הגנה נוספת מלבד דלת "אישית" של המתחם שמובילה היישר לתוכו. אבל, בגלל שהקדמנו ואמרנו כי שער כניסה הוא הפנים של המתחם, עליו להיות גם יפה ומעוצב בהתאם לסגנון שתרצו. ישנם גם כאלו שירצו שער כניסה אך ורק כדי לשפר חזות של מתחם ולא לצרכי הגנה כלל. שער כניסה קיים מסוגים שונים כמו שער כניסה חשמלי או שער כניסה ידני עם מפתחות בלבד וסוג השער שתבחרו תלוי למעשה בפונקציה או בפונקציות שאתם מעוניינים ששער זה ימלא עבורכם.

האיכות הנדרשת משער שנועד להגנה

אם אתם מחפשים שער כניסה שמיועד בראש ובראשונה להגנה, נשים לרגע את המאפיינים הדקורטיביים של שער כזה בצד ונציג את התכונות הנדרשות משער כניסה שעליו לספק ביטחון. שער כניסה מהסוג שנועד לאבטח צריך להיות מאסיבי דיו כדי לעמוד בניסיון של פריצה וכמו כן גבוה מספיק. שער שנועד לספק ביטחון ליושבי המתחם צריך להיות בעל מנגנון חכם לזיהוי האנשים שכן מורשים להיכנס ודבר כזה יכול להיעשות על ידי שלט, קוד, או אף מצלמת בטיחות שמזהה את הרשאים להיכנס. שער כניסה שנועד לספק הגנה עדיף שיהיה שער אוטומטי שמבוסס על מנגנון חשמלי מתוחכם מאשר שער כניסה שמבוסס על פתיחה ידנית פשוטה. עם זאת, גם לשערים אוטומטיים חשוב שיהיה גיבוי ידני למקרה של הפסקות חשמל ותקלות.

שער כניסה שמיועד לשפר את חזות המתחם

אם אתם רוצים שער כניסה בטיחותי שיהיה גם דקורטיבי וגם אם אתם מחפשים שער שמיועד רק לקישוט ותו לא, חשוב שתדעו שזוהי אופציה אפשרית והמגוון בה רב. שער כניסה קיים בעיצובים מאוד יפים, מיוחדים ויצירתיים. שער כניסה קיים גם בצבעים שונים עם קישוטים ותוספות שיוכלו לשנות את חזות המתחם מקצה לקצה. שער כניסה זה הדבר הראשון שכל באי המתחם יראו ועל כן ליופיו תהיה השפעה מכרעת על הרושם הראשוני.