מעקה יוקרה מפליז מאוד יפה ויקר

 

מעקות יוקרה מפליז וברזל

מעקה פליז הוא מעקה יוקרתי ויקר אשר מתאים בעיקר למוזיאונים או בתים פרטיים עם עיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

אנו בחברת ולקס מתמחים בייצור ובהתקנה של מעקות יוקרה.

אני עובדים גם עם פליז.

אנו מאמינים כי אם החלטתם להשקיע סכום כסף לא מבוטל על מעקה יוקרה,

תרצו גם שהוא יותקן על ידי חברה מנוסה ומיומנת.

הצוות שלנו בהחלט עונה על כל הקריטריונים הללו עם וותק רב בתחום המעקות וניסיון לא מבוטל בפירוק והרכבה של מעקה לבתים פרטיים ולמקומות ציבוריים.

מעקות יוקרה – האיכות מדברת בעד עצמה

אתם בטח שואלים את עצמכם מה מיוחד כל כך במעקות יוקרתיות?

התשובה נמצאת בדרך שבה אנו יוצרים עבורכם מעקות ברזל תמונות.

מדובר בהתכה של נחושת ואבץ אשר יוצרים ביחד מתכת עמידה וחזקה במיוחד שמטרתה העיקרית היא להוות מעקה חזק ויציב.

אנו בחברת ולקס נשמח ליצור עבורכם מעקה מושלם עבורכם. עד כה יצרנו עשרות רבות של מעקות פליז ונשמח לצרף אתכם אל מעגל לקוחותינו אשר מתרחב לכל רחבי הארץ.

מעקה פליז עם חומרי גלם שונים

מעקה פליז יכול להשתלב עם מספר רחב של חומרי גלם, בין היתר תוכלו לשלם אל סוג זה של מעקות זכוכית או נירוסטה דבר שהופך את המראה היציב והחזק ולמראה יותר אלגנטי דבר שניתן למצוא בעיקר במקומות ציבוריים ובמוזיאונים. השילוב של מעקה עם חומרי גלם שונים הוא לא דבר פשוט, אנו בחברת Valex נשמח לעשות עבורכם את השילוב הנ”ל ולהתאים לכם את סוג חומר הגלם שיתאים בצורה מושלמת עבורכם ועבור החלל שבו אתם רוצים להקים את המעקה.

מעקה יוקרה יציקה – כמו ביוון העתיקה

מעקה יציקה הוא סוג לא שכיח במיוחד של מעקות. מדובר במעקה שנהוג לראות במקומות היסטוריים אך בשנים האחרונות הוא חזר למודעות הציבורית. מדובר במעקה עבה ורחב אשר עשוי לרוב מאבן וניתן לעצבו באמצעות גימורים שונים ומגוונים. בדומה לסוג של מעקה פליז, גם מעקה יציקה מביא איתו אלגנטיות ומראה חזק ויציב אשר יגרום לכם להרגיש הרבה יותר בטוחים כאשר זה המעקה שיש ברשותכם.

שתף