מאחז יד ומעקות זה חלק חשוב מהבית.

[the_grid name=”maahaz-yad2″]
מעקות ומאחזי יד הם אחד מהמרכיבים החשובים ביותר במדרגות ובמרפסות, והחשיבות של בחירת החברה שתספק לכם את ההתקנה של המעקה או מאחז היד החדש ופירוק הישן היא קריטית למדי. חברה לא מנוסה לא תעשה את העבודה בצורה נכונה, ואילו חברה מנוסה ומיומנת תספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים – כך שלא תמצאו את עצמכם מסתכנים או חוששים לרדת במדרגות או להישען על המרפסת.

מאחז יד – הכל מתחיל בעיצוב!

מאחז יד הופך להיות מיוחד כל כך רק כאשר הוא מוסיף מימד מיוחד לעיצוב החלל שבו הוא נמצא. כיום מעקות מתכת ומאחזי יד הם אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין, ואנו בחברת ולקס מציעים לכם ייעוץ והכוונה של אנשי מקצוע על מנת להבטיח את התאמת המעקה או מאחז היד לדירה או למשרד שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים כי אצלנו תקבלו את המעקות המעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, כך שהם יהיו מתאימים לבית או למשרד שלכם כמו כפפה ליד.

מעקות ומאחזי יד – כל האפשרויות לפניכם

אם יש מקומות שיגבילו אתכם לגבי סוג המעקה או מאחז היד אשר יש ברשותכם לבחור, אנו בחברת ולקס מאפשרים לכם לבחור את כל סוגי המעקות ומאחזי היד – החל מנירוסטה, דרך זכוכית ועד לברזל. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תמצאו בדיוק מה שאתם צריכים. אולמות התצוגה שלנו מלאים בעשרות אפשרויות עבורכם שרק יוכיחו לכם שעשיתם את הבחירה הנכונה כאשר נתתם את האמון בצוות שלנו.

מעקות ומאחזי יד – לבית ולעסק!

ניתן לבחור אצלנו מעקות ומאחזי יד גם לבית וגם לעסק, אנו מאמינים כי ליווי מתחילת הדרך והדרכה צמודה של אנשי המקצוע שלנו הם אלה שיגמרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה שתתאים לכם בצורה הטובה ביותר. מעקות ומאחזי יד ברמה גבוהה הן הסיבה העיקרית לכך שהמדרגות או המרפסת נראות בצורה מרשימה ומקבלות את המראה הייחודי שלה. אז אל תהססו לבחור בנו על מנת שנוכל לתת לכם את מלוא האפשרויות למרפסת או למעקה שלכם בדמות מעקות ומאחזי יד.

שתף