צביעת מעקה רק בהתזה. איך צובעים אצלנו?

צביעת מעקה

נמאס לכם מהמעקה הישן או שמא אתם רוצים להפוך את המעקה החדש שלכם לבולט ומרשים יותר?

אנו בחברת Valex מציעים ללקוחותינו שירות ומענה בתחום של צביעת מעקה.

ציפוי מעקות למדרגות ישנים יכול לשנות ולחדש את המראה שלהם, כך שמצד אחד תקבלו מעקה שנראה כמו חדש,

אך לא תצטרכו לשלם יותר מידי כסף כמו שהייתם צריכים לשלם על מעקה חדש.

צביעת מעקות – רק אצל המקצוענים

צוות המומחים של חברת Valex יספק לכם את השירות האולטימטיבי בנושא של צביעת מעקה.

אצלנו בחברת ולקס עושים את המרב בשביל שביעות הרצון של הלקוח כאשר אנו צובעים את המעקות מעוצבים בצבע אקרילי עמיד ואיכותי במיוחד. במהלך הצביעה אנו עוברים פעמיים על המעקה – בפעם הראשונה אנו צובעים עם צבע יסוד ובפעם השנייה אנו צובעים עם צבע יליון.

ציפוי מעקות זכוכית – להגנה מפני השמש

אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר שאנו בחברת Valex משווקים ומציעים ללקוחותינו הרבים זה ציפוי מעקות זכוכית עם הצללה והגנה מפני השמש. הציפוי מביא לכך שהוא חוסם את כניסת השמש לחלל, ודוחה את החום בכמעט 80%. מדובר באלמנט שימושי אשר יכול להיות מותקן במרפסות או בחדרי מדרגות הנמצאים בחוץ, החום והשמש יכולים לעשות נזק למעקה ואילו בזכות הציפוי תוכלו להאריך את חיי המעקה שלכם בצורה ניכרת.

צביעת מעקות ברזל – להפוך מעקה ישן למעקה חדש

לא חייבים להחליף מעקה כל שנה! אנו בחברת Valex נהפוך עבורכם את המעקה הישן למעקה חדש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין את אחד מאנשי המקצוע שלנו אליכם על מנת שיצבע עבורכם את המעקה ויצפה אותו בצבע החדש. הצבע יכול להיות זהה לצבע המקורי של המעקה, ובנוסף צביעת מעקות יכולה גם להיות בצבע חדש אשר ישנה את המעקה כולו ויראה כאילו החלפתם את המעקה לגמרי. צביעת מעקה קיים יכולה להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. אנו בחברת ולקס מתמחים בנושא של צביעת מעקות בכל סיטואציה ונשמח לצרף אתכם לקהל לקוחותינו אשר פרוסים בכל רחבי הארץ.

שתף