מה לבחור איזה מעקה זכוכית, ברזל או עץ?

כיום בשוק קיימים אין ספור של סוגי מעקות – כאשר הסוגים הפופולאריים ביותר אלו מעקות זכוכית, מעקות ברזל ומעקות עץ. אבל איך יודעים באמת איזה סוג של מעקה מתאים לכם? ההמלצה שלנו היא מעקה מברזל עקב העמידות הגבוהה שלו והאפשרויות הרבות שהוא מציע. אפשרויות שימור וצביעה אשר הופכות אותו להיות היעיל ביותר אל מול האופציות העומדות לרשותכם. אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת ייעוץ והתאמה עם אחד מהנציגים שלנו שיענה לכם על כל השאלות ויגרום לכם להגיע להחלטה הנכונה.

מעקות ברזל – עמידות ואיכות!

מעקות ברזל הם הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש את המעקה האיכותי ביותר ואת המעקה שיחזיק לו לאורך זמן. אנו בחברת Valex מציעים סוגים רבים של מעקות ברזל לבית ולעסק, כך שאנו נדאג להתאים את המעקה לצרכים שלכם ולא להפך. מעקות ברזל יכולים לשמש אתכם הן בתור מעקות פנים מעוצבים ואלגנטיים והן בתור מעקות חוץ אשר עומדים בצורה איתנה בכל סוגי מזג האוויר ויספקו לכם את התמורה הטובה ביותר למחיר אותו תצטרכו לשלם.

מעקות זכוכית – עלולים להישבר

מעקות זכוכית אולי נראים כמעקות המרשימים ביותר, אך במבחן התוצאה הם אלה שמבחינה הסתברותית יחזיקו הכי פחות זמן. מעקות זכוכית שלא מותקנים ונמצאים במקום הנכון עלולים להישבר ומהווים סכנה של ממש. לכן אנו ממליצים לכם שלא להשתמש בסוג זה של מעקות, אלא אם כן הינכם מבינים כי יהיה עליכם להשתמש במעקות הללו בזהירות או שמא תבקשו מצוות המומחים שלנו להתקין לכם זכוכית מחוסמת אשר קשה מאוד לשבור.

מעקות עץ – פתרון לזמן קצר

מעקות עץ הם אולי אחד מסוגי המעקות הנפוצים ביותר שיצא לכם לפגוש, אך גם כאן מדובר בפתרון שלא יחזיק לכם מעמד לאורך זמן. מעקות עץ נשחקים עם הזמן וקשה מאוד לתקן אותם על מנת שיחזרו למצב ההתחלתי, בשונה ממעקות ברזל. לכן אם אתם מחפשים פתרון זול לזמן קצר זאת בהחלט אופציה, אך למי שרוצה פתרון לאורך זמן מעקות עץ הם לא הכתובת הנכונה.

שתף