דלת בלגית מחיר ועלויות נלוות

כמה עולה להתקין דלת? מה משפיע על המחיר של הדלת ומהן העלויות הנלוות? איך חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות ההתקנה?

דלת בלגית מיוצרת ומותקנת עם פרופיל ברזל עמיד בפני קורוזיה ושחיקה. במוצר חשוב כמו דלת בלגית מחיר הוא כמובן פקטור שעשוי להטות את הכף, אך כדאי לבדוק גם את העלויות הנלוות. כמו כן, מומלץ להזמין את הדלת ממסגרייה מקצועית בלבד ולוודא שהמחיר כולל תקופת אחריות ארוכה.

הדלת שלנו להצלחה שלך

במסגריית ולקס מזמינים אותך להתרשם מהקטלוג החדש של דלתות בלגיות ולהזמין פרופיל אלומיניום בהתאמה אישית. אצלנו במסגרייה דלת בלגית מחיר ואחריות הם חלק מסל שירותים רחב יותר, שבו השקט הנפשי שלך עומד בראש סדר העדיפויות. כעת רק נותר לך להיכנס בדלת שלנו ולהתייעץ עם אחד המומחים לגבי עבודות ברזל ומתכת בעלות משתלמת במיוחד.

קטלוג נוסף שלנו עם חלונות בלגיים כאן.

בבחירת דלת בלגית מחיר מושווה לדלתות פנים אחרות

הדרך הנכונה לבדוק מה המחיר האמיתי של התקנת דלת בלגית היא להשוות אותו לדלתות פנים אחרות. דלת פנים מעץ למשל תהיה זולה יותר, אך היא לא עמידה למים וסביר להניח שהיא תדרוש תחזוקה יקרה ומסובכת. לעומת זאת, עם דלת בלגית מחיר כבר מגלם את היתרונות של אלומיניום כחומר גלם ותיק ואמין. מהבחינה הזו העלות של דלת בלגית משתלמת גם אם ההתקנה יחסית יקרה.

דלת בלגית מחיר

רוחב, פרופיל ותוספות מיוחדות

לדלת פרופיל בלגי מחיר ועלויות נלוות תלויים בעיקר בדרישות של הלקוח. המחיר הסטנדרטי הוא עבור התקנת הדלת במפתח רגיל, בעוד פסי אלומיניום לדלת ידרשו תוספת מחיר ומשקוף ישר מחיר נפרד. העלות הממוצעת היא בכל מקרה בין 3,500-2,000 ש”ח למ”ר, כאשר עבור פירוק דלת ישנה נגבית עלות נוספת. דלת בודדת יכולה לעלות יותר נא תבדוק אצל נציג בנייד למתה.

המחיר שמתאים לך כבר בקטלוג שלנו

במסגריית ולקס יבנו עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ויסבירו לך על תהליך העבודה עם פרופיל בלגי ודלתות כניסה. אנו מתחייבים להתקנה איכותית ונעשה הכל תחת קורת גג אחת על מנת להקל עליך. כעת רק נותר לחייג 05333-71-778 ולמצוא בקטלוג דלת בלגית מחיר שמתאים לך!

שתף