מדרגות פלדה ועץ איכות ללא פשרות

השילוב האידיאלי בין מדרגות פלדה ובין מדרגות עץ הפך להיות פופולארי מאוד בשנים האחרונות.

כל אחד מהם מביא איתו לשילוב בין השניים את היתרונות הרבים המצויים בכל אחד מהם.

כך אנו מקבלים את השילוב המנצח של מדרגות פלדה ועץ שמצד אחד הן מאוד חזקות ויציבות כמו מדרגות פלדה וברזל,

ומצד שני מביאות אלינו את העיצוב השונה והמרשים של מדרגות עץ.

השילוב של מדרגות פלדה ועץ מתאים בעיקר לדירות או למשרדים הדוגלים בגישה של עיצוב רגוע וסולידי.

כמובן מדרגות פלדה יותר חזקים ועמידים גם בחוץ ובפנים הבית.

קיים גם עוד יתרון למדרגות פלדה והוא במעקה ברזל שאותו אנחנו מקבלים בצורה יותר סולידית ועדינה ממעקה עץ וכמובן גם במחיר נמוך יותר.

מדרגות פלדה ועץ – נפלאות העיצוב המודרני

בעידן המודרני אנו שמים דגשים על שני אלמנטים חשובים (אולי גם החשובים ביותר) – מחיר ועמידות. ככל שהמחיר של המדרגות יהיה נמוך יותר, ומנגד עמידותן תהיה גבוהה יותר כך הן עדיפות על פני שאר המתחרות שלהן. מדרגות פלדה ועץ הן ללא ספק השילוב המושלם בין כל הקריטריונים האלה – המחיר של מדרגות מהסוג הזה הוא זול יחסית אל מול שאר האופציות הקיימות בשוק, ומנגד עמידותן בזכות השילוב של העץ עם הפלדה היא גבוהה ומרשימה מאוד.

איך עלינו לבחור מדרגות פלדה ועץ לבית או למשרד?

מדרגות פלדה ועץ קיימים בעיצובים ובסוגים שונים, הבחירה בין האופציות השונות היא לא פשוטה בכלל. חשוב מאוד לדעת להתאים את סוג העיצוב של המדרגות לחלל בו הן אמורות להיות מוצבות בסופו של התהליך. לרוב ההמלצה היא ללכת על אותן מדרגות פלדה ועץ סטנדרטיות, אך בבתים בעלי עיצוב מרשים או כאלה שהעיצוב בהן עוצר נשימה כמעט בכל איזור בבית בו נמצאים, אפשר לבחור במדרגות שקיים בהן ריכוז גבוה יותר של עץ מאשר פלדה מכיוון שהמראה של העץ הרבה יותר מרשים מאשר המראה של הפלדה וכך ניתן לשחק עם יחסי הכוחות ביניהם.

מדרגות פלדה ועץ – מתאימות גם בתור מעקות חוץ?

קשה מאוד להגיד האם האופציה של מדרגות פלדה ועץ יכולה לשמש אתכם בצורה נאמנה גם בתור מעקות חוץ. מצד אחד השילוב של העץ עם הפלדה יוצר עמידות גבוהה שיכולה בהחלט לשרוד גם בתנאי מזג אוויר שונים ומגוונים, אך העץ לא תמיד יצליח לשרוד גשמים וימי חמסין קשים ולכן מוטב לבחור אופציה אחרת בתור מעקות חוץ. מדרגות פלדה ועץ מתאימים בעיקר למקומות סגורים כך הם יחזיקו מעמד זמן רב יותר ויוכלו לשמש אתכם בצורה טובה הרבה יותר.

שתף