10 סיבות לבחור את מסגריית ולקס 

מסגריית ולקס למה אנחנו?

1. ניסיון וותק: אין תחליף לוותק וניסיון כאשר מדובר בעיצוב הדירה שלכם, אנו בחברת מסגריית Valex מביאים צוות מומחים עם ניסיון וותק של למעלה מ-30 שנה בכל התחומים! הניסיון שלנו יביא לכך שתקבלו את התוצאה הסופית שלה חיכיתם כל העת.

2. מקצועיות: אנו מעסיקים אנשי מקצוע משכמם ומעלה, כל אחד מהצוות יודע בדיוק מה תקפידו בכוח ומה עליו לעשות על מנת לספק לכם את מבוקשכם. מקצועיות היא משהו שאיננו מתפשרים עליו, וזה אחד מעמודי הדגל שלנו בתור חברה וותיקה ומנוסה.

3. מחירים ללא תחרות: אנו מספקים ללקוחות שלנו את המחירים השפויים והטובים ביותר בשוק – באחריות! אך באותה הזדמנות אנו מסגרית ולקס שומרים על רמת עבודה מהגבוהות ביותר שלא תבוא על חשבון המחיר המשתלם אותו תצטרכו לשלם על העבודות שלנו.

4. יחס אדיב ומתחשב: מבחינתנו הלקוחות הם החשובים ביותר, ולכן אנו נותנים יחס אדיב ומתחשב לכל לקוח שמגיע בכדי להתעניין או לשמוע הצעת מחיר. ההצלחה שלנו נמדדת על פי הלקוחות שלנו, ועבורנו היחס אליהם נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו כחברה.

5 .עבודות לשביעות רצון הלקוח: כאשר לקוח יוצא מאצלנו עם חיוך רחב בעקבות מעקה או דלת שהוא רכש זאת ההצלחה האמיתית שלנו, אנו כל העת דואגים לספק עבודות לשביעות רצון הלקוח תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר שהלקוח מציג בפנינו בתחילת העבודה.

6. עמידה בלוחות הזמנים: לוחות זמנים הם קודש! מבחינתנו בחברת Valex אין דבר יותר חשוב מאשר לספק לכם את השירותים אותם אנו מציעים בלוחות הזמנים הטובים ביותר, ואם הגדרנו זמן לסיום העבודה אנו נבצע את כל מה שצריך בכדי לקיים את הבטחתנו.

7 .אפשרויות ומגוון רב: בעבר ההיצע בתחום של מעקות, סורגים ועבודות ברזל היה דל, אך כיום אנו מציגים לכם מגוון שעונה על כל הצרכים שלכם – אנו מאמינים במתן מרחב תמרון לכל לקוח. כך שבטוח תמצאו משהו שמוצא חן בעיניכם במגוון הקיים.

8. אחריות: אנו מספקים אחריות לכל עבודה אותה אנו מבצעים. אנו יודעים כי העבודות אותן אנו מספקים לכם הן ברמה הגבוהה ביותר – אך אין תחליף לאחריות, ואנו נדאג לתת לכם מענה לכל שאלה או טענה בדבר עבודה שביצענו.

9. שירות מעל לכל: השירות הוא עומד הדגל של חברתנו, אנו מאמינים כי המהות שלנו היא לספק לכם את השירות ואת רמת העבודה הגבוהה ביותר. אין זה סוד כי שירות קונה ומוכר, ואנו נדאג לספק לכם שירות ללא דופי כל העת.

10. מלווים אתכם צעד אחר צעד: אל תחשבו כי לאחר סיום העונה אנו נזניח אתכם. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך וכמובן שנספק לכם גם מענה לכל שאלה גם בסיום העבודה – אתם תמיד יכולים להתייעץ או לשאול אותנו ב-Valex כל שאלה שיש לכם.

שתף