דלתות עץ לכניסה לבית

בחירת דלתות עץ לכניסה לבית היא אומנות בפני עצמה. היות ויש כ"כ הרבה גורמים להתחשב בהם, במאמר הבא ניסינו לרכז את העיקריים שבהם כדי לסייע לכם לבחור את דלת העץ הראשית הביתה על הצד הטוב ביותר.

דלתות עץ לבית: מה מיוחד בדלת הכניסה?

דלת הכניסה לבית יכולה לספר רבות על הדיירים ובפרט, על האופי שלהם ולעל הטעם העיצובי שלהם. חשבו למשל על דלת מוזנחת בכניסה לבית בבניין חדש ככל שיהיה, לעומת דלת מעוצבת וגדולה לבית ישן, לאיזה בית תעדיפו להיכנס? מלבד זאת, לדלת הכניסה חשיבות פרקטית, שכן אנו משתמשים בה באופן יומיומי ומטרתה היא להגן עלינו מפני פריצות, לבודד את הבית כולו מפני רעשים ועוד.

לכן, אנשים רבים בוחרים להשקיע משאבים רבים, משאבים רבים בייצור, תכנון ועיצוב דלת הכניסה לבית, כשאחד הסוגים הנפוצים ביותר לדלתות כניסה מעוצבות היא כמובן דלת מעץ. דלתות עץ לבית היו מאז ומעולם הבחירה הנפוצה לדלתות חוץ ופנים כאחד, בין היתר הודות ליכולות הבידוד והעמידות המעולות של העץ.

רעיונות של דוגמאות של דלתות עץ כניסה נתן לראות באתר פינטרסט מצרף קישור כאן. נתן ליצר כול דוגמא מאתר די דומה לתמונות של דלתות עץ.

מדוע דווקא עץ ולא מתכת למשל?

ראשית, חשוב לנו לציין שניתן בהחלט לשלב את חומר העץ עם חומר המתכת, ואנו לא מתכוונים רק לעיצוב. קיימים סוגים רבים של דלתות מעץ המשלבות ברזל, אלומיניום וכד’, בין היתר כדי להגדיל את עמידות הדלתות. אולם, חשוב להבין מן הצד השני, כי דלתות איכותיות מעץ הן עדיין חזקות, עדיין עמידות ומספקות ביטחון מלא ליושבי הבית, בייחוד כשמדובר בעץ מלא.

בנוסף, לצד הנושא הפרקטי, קיים גם עניין האסתטיקה והעיצוב. העץ הוא ה”מלך” הבלתי מעורער של דלתות החוץ לבית, שכן העץ נוטה להעניק תחושה של ביתיות, חמימות, יוקרה ואופי לכל מקום בו הוא משולב. זוהי הסיבה שאנשים רבים יותר ויותר בוחרים לשלב פרקטים בביתם למשל, וזוהי הסיבה שאנשים בוחרים בדלתות כניסה מרשימות הביתה שעשויות מעץ. אגב, את העץ ניתן לשלב לא רק עם מתכות, אלא גם עם זכוכיות וכד’.

דברים שרצוי לקחת בחשבון לפני סודרים על דלת כניסה מעץ

חשבו מעב לעיצוב – עיצוב הוא דבר חשוב כמובן, אך מה עם נושא הביטחון, נוחות השימוש וכד’? שימו לב במיוחד לפרטים הללו, שכן הם ישפיעו רבות על חייכם לאחר שהדחת תהיה כבר מותקנת בבית.

בנוסף אנו ממליצים לא להזניח את הפרטים הקטנים, כלומר את מנגנון הנעילה של הדלת למשל, הידיות, הפרזול וכו’. בנוגע למנגנון הנעילה בפרט, חשוב מאוד לבחור מראש במנגנון נוח לתפעול ונוח לתחזוקה, שכן יש לנושא הזה השפעה על שמירת הדלת לאורך זמן.

דלתות עץ לכניסה לבית של מסגריית ולקס

אנו מספקים לכם את האיכות הטובה ביותר – אנו מקפידים לרכוש, להשתמש ולהציע ללקוחותינו מוצרים איכותיים בלבד וכמו כן, אנו מספקים למוצר בדיקת איכות לפני שהוא עובר ללקוח.

אנו עובדים עם יצרנים בחו”ל – בין היתר, אנו דואגים לעבוד עם מפעלים ויצרנים מחו”ל כדי לספק ללקוחותינו את המוצר המדויק ע”פ הדרישות, לרבות כשאנו מייצרים דלתות עץ כניסה לבית.

אנו יכולים לעבוד לפי מידות או בקשות לא סטנדרטיות – אנו חושבים ומאמינים שדלת כניסה, מיטות, חלונות ועוד, צריכים להתאים ללקוחות שלנו באופן אישי. לכן, אנו עובדים בין היתר על פי מידות שמספק הלקוח, תכניות או תמונות מצד מעצבי פנים וכד’. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא שהלקוח יצא מרוצה.

זהו, נראה לנו שסיפרנו לכם מספיק על דלתות עץ לכניסה לבית והשלב הבא הוא פשוט לפנות אלינו, כדי שנייצר עבורכם את דלת הכניסה שעליה תמיד חלמתם!. השאירו פרטים באתר או התקשרו.

שתף