גגונים ופתרונות קירוי לבתים פרטיים.

מהם ההבדלים בין הגגונים מברזל השונים? מתי אפשר ורצוי לשים גגון? איפה מייצרים גגונים?

[the_grid name=”gagon”]

גגונים הם סככת הגנה. הם יכולים להשתלב בבתים, דירות ועסקים. הם מגנים על מה שנמצא תחתם ולכן יכולים להתאים בתור מסתור לכביסה, לרחבת הכניסה לבית, לחנייה, להצללת המרפסת ועוד שלל פתרונות.

מה החשיבות של פתרונות קירוי במדינה חמה כמו ישראל? באיזה ערים מומלץ להתקין פתרונות מן הסוג הזה? איך בונים פתרונות קירוי שיהיו גם יפים וגם חזקים?

גגונים מיועדים לקירוי בתים פרטיים ובעזרת אפשר להשיג הצללה יעילה. את פתרונות הקירוי ניתן להתאים לגינה, למרפסת, לחניה או לחצר ויש בתים פרטיים שבהם הם מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב הדקורטיבי של החזית. בכל מקרה, הדגש הוא על בחירת גגונים שמותאמים לתנאי האקלים בישראל בכלל ובערים ספציפיות בפרט.

גגונים מעוצבים וחזקים תחת קורת גג אחת

במסגריית ולקס מתחייבים בפניך לרמת ביצוע גבוהה ועמידה בלוח זמנים. אנו ממתינים לפנייתך!

בחירת חומרים לבניית פתרונות קירוי

גגונים מעוצבים לבית נמצאים מטבע הדברים תחת איומים שונים. הם חשופים לנזקי השמש, פגעי מזג האוויר ושינוי אקלים ולעיתים קרובות הם סובלים בתדירות גבוהה מבלאי, שחיקה ועומס. כתוצאה מכך, החומרים שאותם בוחרים כדי לבנות את פתרונות הקירוי חשובים מאוד ויש להם השפעה ישירה על איכות החיים של בני המשפחה.

התאמת הגגונים לעיר ולאקלים

ישראל היא מדינה עם אזורי אקלים שונים ולכן בבחירת גגונים ראש העין ותושבי המרכז צריכים להשתמש בשיקולים אחרים מאשר תושבי הדרום והצפון. על מנת להתאים את הגגונים לעיר מתחשבים בנתונים כגון:

  • ממוצע טמפרטורות בקיץ ובחורף
  • אחוזי לחות לאורך השנה
  • סוג הבנייה בעיר
  • אישורים מוניציפאליים להרחבות בנייה

סוגי חומרים לבניית גגונים

כיום ניתן לבנות גגונים מעוצבים מחומרים חזקים ובהם מתכת וברזל. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא מסגריה שבה מציעים בניית פתרונות קירוי בהתאמה אישית – לא רק מתמונות של דגמים קיימים, אלא גם מתמונות שהלקוח בעצמו נותן.

ההבדלים בין הגגונים השונים

כל גגון הוא יחיד ומיוחד ומיוצר על פי הדרישה של המקום. אי אפשר להשוות בין זה המיועד לכניסה לבית ובין זה המיועד למסתור לכביסה. כל גגון מגיע בגודל שונה, החיבור שלו אל המקום מתבצע בצורה המתאימה לו והנראות שלו שונה.

גגונים דקורטיביים

ישנם גגונים דקורטיביים אשר מתאימים במיוחד לאזורים כמו המרפסת ורחבת כניסה. בכל מקום אשר אפשר לראות את הגגון והוא חלק מהעיצוב הכללי, יש לשים לב לחומרים הנבחרים, הפרזול הנבחר לחיבורי הגגון ולצבעים השונים. חשוב לדעת כי בעת בחירת הגגון יש לשים לב לא רק לנראות שלו אלא לברר פרטים גם על הליך הייצור ולוודא כי הוא עובר גלוון המעניק לו הגנה מפני חלודה ולבדוק שישנן שתי שכבות צבע שמבטיחות איכות לאורך שנים.

מתי רצוי לשים גגונים?

הגגונים נותנים פתרונות שונים של הסתרה. הם מגנים הן מפני השמש והן מפני הגשם ויכולים להיות אידאליים עבור שלל מרחבים. ההחלטה להתקין אותם היא כמובן אישית ועם זאת כיוון שהם נותנים פתרון שאינו דורש שינוי של המבנה, רצוי לשים אותם בכל מקום שיש צורך ליצור מסתור בתקציב שאינו גבוה וללא שינויי מבנה.

הזמנה אישית של גגון

באפשרותך לראות שלל עיצובים של גגונים ולבחור את הגגון האחד המתאים לצרכים שלך ולטעמך האישי. עם זאת, אם יש לך צורך לשים את הגגון באזור בו העיצוב חשוב כמו הכניסה לבית, עלייך לדעת כי יש באפשרותך לפנות אל מסגרייה המתמחה בתחום ולבקש לעצב עבורך את הגגון המתאים ביותר למקום, לעיצוב הכללי של הבית ולטעמך.

מסגריית ולקס

מסגריית ולקס מתמחה במתן שירות בתחום הברזל. המסגרייה מקפידה על מתן יחס אישי ומקפידה על דיוק רב בכל פרטי הפרויקט. נשמח לעמוד לרשותך, לבחון יחדיו אילו גגונים יכולים להתאים עבורך ואף לבצע עיצוב אישי.

פותרים עבורך את בעיות הקירוי

במסגריית ולקס מרכזים מתמחים בעבודות מתכת וכל המוצרים שלנו מיוצרים מברזל חזק ועמיד. כמו כן, אנו שולחים לגוון כל מוצר שהולך להיות מחוץ למבנה וכך מעניקים לך שקט נפשי וביטחון. נציגינו מחכים לך במספר הטלפון 03-5350006 כדי לפתור עבורך את בעיות הקירוי של הבית הפרטי וממתינים עם הצעת מחיר מיוחדת על גגונים מכל סוג.

שתף

1 thought on “גגונים”

  1. андрей опалихин

    כאן גגונים בעיצוב מיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.