contact-buttom

מעקות ברזל – בטיחות דקורטיבית

מה היא העלות של התקנת מעקות ברזל? היכן ניתן לייצר מעקה בהזמנה אישית? מי מבצע ייצור והתקנה של מעקות מברזל לבתים פרטיים ועסקים?

249 מעקה ספירלה ברזל
233 מעקה פנים נפחות
226 מעקה חיתוך לייזר רש
194 מעקה קניון שוהם
163 מעקות רגבה
87 מעקות שילת
171 מעקות ברזל
234 מעקה קלאסי צהלה תא
250 מעקות תא
248 מעקות קלאסיים בפתח תקווה
מעקה כולל עמוד 247
מעקה פשוט 246
מעקה קלאסי צהלה 245
מעקה פנים בית בנתניה 244
מעקה כגדר 243
עוד תמונות
הודות לשיטות חדישות לעיצוב ברזל, כיום ניתן לייצר את מעקות הברזל העונה על כל הדרישות והציפיות שלך. מעבר לפן הבטיחותי, יש יתרונות עיצוביים רבים והם מאפשרים לך להפוך את המדרגות בבית או בעסק שלך לפריט נוי מרהיב. בעיקר כאשר מדובר בהתאמה, ייצור והתקנה של מעקה, מומלץ מאוד לעבוד עם בית עסק מקצועי ואמין אשר יעבוד בצורה נכונה ויספק תוצאה יפה אשר תשרת אותך למשך שנים רבות. מדובר לא רק על בטיחות גם איכות של רמת העבודה של מסגרייה הנבחרת.

כיצד בוחרים עסק להתקנת מעקות ברזל

בין אם ברצונך להוסיף מעקות ברזל כחלק משיפוץ או שהנך במהלך תהליך הבנייה, בחירת העסק הנכון יכולה לחסוך לך סכומי כסף משמעותיים, כאבי ראש וסיבוכים רבים. בית עסק מקצועי יוכל לייצר עבורך את המעקה הנכון ביותר עבורך ולעצב אותו כך שיתאים לטעם האישי שלך ולאווירה העיצובית של החלל. מומלץ לבחור את בית העסק אשר יסייע לך על פי המאפיינים הבאים:

ניסיון

בית עסק מנוסה יוכל להציג בפנייך מגוון רחב של פתרונות לצרכים הספציפיים שלך ובכך יאפשר לך להגיע לתוצאה הנכונה והיפה ביותר. כמו כן, בית עסק מנוסה יוכל לקחת אחריות על תהליכי העבודה, התוצאה והמחיר.

התחייבות לעמידה בלוחות זמנים

לוחות הזמנים של תהליכי שיפוץ ובנייה יכולים להיפגע בצורה משמעותית מכל עיכוב. בית עסק המתחייב על עמידה בלוחות הזמנים לא יהפוך לגורם מעכב ואף יוכל לזרז את כל התהליך. מעבר לכך, מומלץ להתעניין על זמני האספקה של מוצרים שונים. כמובן זמן ההספקה יכול  להשתנות  בהתאם לקמות ההזמה (ויש לנו כוח לעשות כול קמות!).

גמישות

מסגרייה מקצועית תוכל לעבוד מסביב לדרישות והצרכים שלך ולייצר, יחד איתך, את המעקה הנכון עבורך מבחינה עיצובית, פרקטית ותקציבית.

מעקות ברזל משמשים אותנו כבר שנים רבות כנקודת אחיזה – כאשר אנחנו עולים במדרגות, כאשר אנחנו נמצאים במרפסת של קומה גבוהה ולמעשה עבור כל מצב שבו אנחנו צריכים נקודת השענות או היאחזות. הסיבה לנקודת ההיאחזות הזאת, אשר טמונה במטרתן של מעקה מתכת, נובעת משני צרכים – כאשר אנחנו צריכים נקודת תמיכה נוספת על מנת לרדת או לעלות, לקום או לשבת, וכדי לשמש לנו כמקדם ביטחון במידה ואנחנו מחליקים, מועדים וכמעט נופלים.אך הם אינן חייבות להיות משעממות, חסרות חיים וחסרות טעם – אלה יכולות להיות מעוצבות בידי אומן, ולהיות חלק מהעיצוב הססגוני של הבית, אשר הופכות אותו ליותר מרהיב ומרשים.

מעקות מברזל ככלי עיצובי

Valex הן מעקות שמגיעות לא רק לשמש אתכם מבחינה פונקציונאלית.

אלא גם לעיצוב של הבית – באמצעות ידע וניסיון, חברת Valex מייצרת בטוב טעם, על פי הצרכים וההעדפות שלכם.

מכיוון שכך ובהתאם לזאת, חברת Valex נותנים למעקה להיות חלק עיצובי של הבית, ולתרום לאווירה הכוללת שאנחנו מקנים לו.

כאשר אנחנו רוצים להוסיף אלמנטים עיצובים מסוימים, כאשר אנחנו רוצים לשמור על אחידות של העיצוב והסגנון של הבית וכאשר אנחנו רוצים משהו שהוא יותר מ"סתם" מעקות ברזל Valex זאת התשובה.

איך לבחור מעקה

כודם כול אנו חיים לדעת דגם של מעקה. לבחור דגם של מעקה נתן למלה במאמר.חלק החשוב של מאמאר זה סיומות וכאן אנו נוסיף כמה דוגמאות.
249 מעקה ספירלה ברזל
03 מעקות הוד השרון
183 מעקות ברזל נפחות
עוד תמונות
חשוב גם לדעת את מקומות האחיזה של מעקה. אבל התקנה של מעקות משתנה בהתאם למדרגות שלכם או מרפסת

במדרגות חשוב

לדעת איפו התקנה תהיה האם זה מעל השיש או מה צד. כמובן מתייחסים גם ל תקן 90 ס"ם.

במרפסת חשוב

התנה נחוץ ל מרפסת, מעל או בפנים. כמובן מתייחסים גם ל תקן 105 ס"ם. פו קצת יותר מסובך בגבעים.גובה מחשבים מהמדרך.נוסיף גם כמה דוגמאות אחיזה של מעקה, גם מעקות מרובעים וגם עגולים.
אחיזה לשיש או רצפה עם רוזתה
אחיזה לרצפה עם רוזתה
התקנה מעל השיש
עוד תמונות

טיפים ליופי של מעקה לבית חדש.

אנו מקבים שאתם קוראים את הטיפים לפני שבניתם מדרגות שלכם.ואם זה כך. אז בואו נתחיל. נצרף כן דוגמא של מעקות למדרגות. והם כוללת משולש במעקה שזה דבר שכשה ומסובך לייצר אותו והוא בולט לעין. וממש לא יפה מבחינה אסתטית.מעקות ברזל טיפים על בניית מדרגות

בואו ננתח את התמונה.

  1. כאן למשל יש פטרון וזה מעקה זכוכית. פטרון הזה יקר מאוד שהיום זכוכית כזו מגיע ל 1600 ₪ למטר מרובה. בואו נחשוב על האם הינו חייבי לשים שם מעקה. החתיכה ההיא הייתה לוקחת לנו 10 ס"מ מהסלון. אז מה הפטרון למדרגות כאלו? זה להרכיב אותם במקרה הזה ב20 ס"מ כי יש לנו גם בעיה השנייה כאן.
  2. בעיה שניה של משולש. והוא גם נירא על הפנים. ועוד הפעם רק להרכיב מדרגות. למה הקבלן עשה אותם כאלו צרים לא ברור לנו.
  3. מעקה כאן נירא יפה כי לקוח שלנו השקיע בעיצוב של המעקות. אבל זה עלה לו ביוקר. אבל עם מתחנת או קבלן היו נשארים רבך בין מדרגות יותר גדול. היה יוצא מדעים בלי להשקיעה כספים נוספים בעיצוב.
  4. הטעות של קבלן. הוא או שהיה צריך לעשות את המדרגות כ 1 מטר. כדי ש נוחל להתקין את המעקה מעל השיש . וזה פטרון הנכון. או להמשיך קופינג ולהתרחק מהמדרגות.
אתה לא בטוח בקבלן שלך, מהנדס, מפקח, אדריכל פנה אלינו נייצר לך מדרגות מברזל כמו שאנחנו יודעים.תמלא תופס יצרת קשר מצעד ימים. או פנה אלינו בטלפון.

מעקות ברזל כאמצעי ביטחון

אך כמובן, בואו לא נשכח את מטרתן העיקרית של מעקות ברזל – להגן עלינו, לתמוך בנו ולתת לנו נקודת אחיזה נוספת במקרים שאחרת עשויים להיות מסוכנים. חברת Valex, מהבחינה הזאת, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת להקנות לכם את הביטחון והשקט הנפשי שלו אתם זקוקים. חברת Valex נותנים את התמיכה היציבה ביותר, וכך מאפשרים לכם לעלות ולרדת במדרגות, לשהות במרפסות בקומות עליונות ולהנות, בנוסף לכל אלה, מעיצוב חדשני ומרהיב של המעקות שלנו. אז לא תרצו? חברת Valex, חברה בעלת ותק וניסיון רב מספקת שירותי ייצור והתקנה של מוצרים ברזל לכל מקום ולכל אדם. צרו קשר היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

ולקס – יוצרים אומנות מברזל

ולקס היא מסגריה מקצועית ומנוסה אשר מסייעת לאנשים פרטים ועסקים ביצירת מגוון רחב של מוצרים מברזל. בעזרת ניסיון של שנים, ציוד מתקדם ויכולת להתאים את המוצרים לצרכי הלקוח, אנחנו יכולים לעזור לך למצוא מעקה ברזל שיתאימו בצורה מושלמת לחלל שלך. עכשיו זה הזמן שלך ליצור אתנו קשר טלפוני, לספר לנו על הצרכים שלך ולשמוע את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורך.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
loadingLoading...
קבלת יעוץ חינם

×