גדרות לחצר קטנה

האם כדאי לבנות גדרות גם בחצר קטנה? איזה גדר יכולה להתאים לחצר מן הסוג הזה? איך בוחרים גדרות לחצר קטנה?

גדר היא כבר מזמן לא רק מכשול שנועד לתחום שטח מסוים. לגדר יש המון שימושים פונקציונאליים ונוכחות אסתטית, גם כאשר היא בנויה עבור חצר קטנה ואינטימית. בעזרת גדרות לחצר קטנה ניתן להקשות על הכניסה ובעיקר לשדרג את השטח הפתוח. כמו כן, גדרות לחצרות מיוצרות כיום מחומרי מתכת מעולים שלא דורשים שום סוג של תחזוקה או השקעה כספית גדולה.

גדרות לחצר
גדר דקורטיבי לחצר

הגדר שרצית כבר כאן

במסגריית ולקס מתמחים בבניית גדרות מתכת מכל הסוגים ויכולים לבנות גם עבורך פתרון אידיאלי לחצר הקטנה. יש לנו ניסיון משמעותי בייצור פתרונות לפי מידות של הלקוח ובבניית גדרות מתכת, ברזל ואלומיניום לכל סוגי הגינות והחצרות. אנו מציעים לך להתרשם מהקטלוג באתר לפני בחירת גדרות לחצר ומעמידים לרשותך אנשי מקצוע מעולים לבניית גדרות בהתאמה אישית.

התאמת גדרות לחצר

גדר לחצר קטנה צריכה לסמן גבולות ולהקשות על מעבר בני אדם או בעלי חיים. בחצר קטנה עדיף להשתמש בגדר שמורכבת ממתכת כי היא עמידה ואיכותית יותר, מה גם שאין צורך להחליף אותה למשך כמה שנים לפחות.

טיפים לבחירת גדרות לחצר.

חצר קטנה דורשת תכנון מדויק של גדרות והתאמה ספציפית לגודל השטח. בהקשר הזה יש כמה טיפים שבהם ניתן להיעזר:

  • הגדרת תקציב תמנע חריגות מיותרות
  • אפשר להשתמש בצבע דו-רכיבי כדי לשפר את העמידות
  • כדאי לוודא מראש זמני אספקה
  • יש לקחת מידות בשטח עם פלס דיגיטלי ולא עם שבלונה

כמו כן, בהתאמת גדרות לחצרות רצוי לתחום את השטח מכל עבריו ובמידת הצורך לשלב מערכות אזעקה והתרעה. אלו מערכות שמתאימות בעיקר לגדרות בחצר ביתית או בבתי מלון, מוסדות ציבור ומוסדות חינוך.

גדר לחצר
גדרות לחצר מברזל
סוגי גדרות לחצר

כשתתחיל לחפש גדרות, תחילה תחליט מה הצרכים שלך. האם זה לצורך פרטיות, הגנה או סתם כדי להרחיק את הכדור של השכן מהחצר שלך? אם מטרתך גידור פרטיות, שקול גדרות מרוכבות, עץ או ויניל. אלה יגרמו לחצר שלך להרגיש מבודדת ובטוחה יותר. גדרות מתכת וגדרות חוליות שרשרת הן גדרות שירות נהדרות. הם יכולים לשמש קו הפרדה לרכוש ולהגן מפני בעלי חיים או הסגת גבול לא רצויים.

אם אתם מחפשים גדר שתוסיף סגנון ומבדיל את החצר שלכם מהשכנים, נסו גדר מתכת או נוי. לא רק שאתה מקבל את האלמנט החזותי הדקורטיבי הזה, אלא שאתה מקבל שכבת הגנה סביב חלל חיצוני, כמו בריכה או גינה.

לפני שתתחיל בפרויקט הגידור שלך

לפני שתתחיל בפרויקט הגידור שלך, יש לזכור כמה דברים. לפני שאתה חופר, תבדוק אם אתה לא מתחיל לחפור במקומות מים או חשמל. כדי שתדע איפה ואיפה לא לחפור לגדר החדשה שלך. כמו כן, בדוק עם התאחדות בעלי הבית שלך ודע את גבולותיך, באשר לגובה, צבע וסגנון. כמובן שאנחנו יכולים לייצר גם שערים.

הגדר את גדרך

בין אם אתם מחפשים סגנון, ביטחון או פרטיות, ולקס יכול להתקין את הגדר המתאימה ביותר לחצר שלכם. תן לנו לעזור לך לקבוע את צרכי הגידור שלך, לבדוק אפשרויות סגנון ולהשלים התקנה איכותית באמצעות חומרי פרימיום. המתקינים המקצועיים של ולקס מורשים, מבוטחים ונבדקים על רקע לשקט הנפשי שלכם. המתקינים המקצועיים של הום דיפו מורשים, מבוטחים ונבדקים על רקע לשקט הנפשי שלכם. למידע נוסף על סוג הגידור המתאים לחצר שלך ולתקציב שלך, בקר במדריך העלויות להתקנת גדרות שלנו.

גדרות לחצר יקרתי

מוציאים יותר מהחצר הקטנה שלך!

בקטלוג הגדרות של מסגריית ולקס מחכים לך מוצרים מעולים במחירים מפתיעים. אנו נוציא יותר מהחצר הקטנה שלך ונבנה עבורך גדר שתשדרג את ערך הנכס. כל שנותר לך לעשות עכשיו הוא לחייג למספר 05333-71-778 כדי לשמוע מהמומחים שלנו על גדרות לחצר ברמה שלא הכרת!

כתבה מעניינת על גדרות מדגמים לכול כיס רעיונות של גדרות לחצר.

שתף