שערים לבית גם ליופי וגם עבור השקט שלך. 

אילו עיצובים אפשר לבחור עבור שער הבית? מה הופך את השער ליציב ואיתן לאורך שנים? כיצד אפשר להזמין שער מגורם מתאים?

שערים לבית זה הפתח והחלק המפריד בין השטח הציבורי לשטח הפרטי שלך. העיצוב שלו ישפיע על העיצוב של הבית וכדאי לדעת כי באפשרותך לבחור מבין העיצובים הקיימים או לבחור לעצב במיוחד שער שיתאים לדרישותייך.

השער צריך לשמש אותך לאורך שנים רבות

מטרתם של שערים לבית הוא להפריד בין שני אזורים ולשמש אותך ללא כל מטרד וטיפול לאורך שנים רבות. כדי להשיג זאת חשוב שמנגנוני החיבור של השער יהיו איכותיים, שההתקנה שלו תהיה מושלמת ושהגימור שלו יתבצע בשיטה הטובה ביותר. על הליך הגימור יש להקפיד כך שהוא יכלול השחזה דקורטיבית, גלוון שמגן עליו מפני פגעי מזג האוויר וצביעה בצבע דו שכבתי שלא יתקלף לאורך השנים.

להזמין שערים לבית רק מעסק המומחה בתחום

החברה ממנה מומלץ להזמין את השער עבור הבית חייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של תכנון וייצור. כדי לבחור את החברה המתאימה עבורך, עלייך לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • מבט על תיק העבודות – תיק העבודות של החברה יאפשר לך לדעת מה היא יכולה לעשות למענך. חברה מקצועית היוצרת שערים לבית במסגרייה תאפשר לך לבחור עיצוב אישי לשער, עיצוב שאין אחד נוסף לו ותיק העבודות נועד להתרשמות מיכולות המסגרייה.
  • בירור על הליך העבודה – עלייך לברר עם החברה מהו הליך העבודה מולה. כיצד מתבצע תכנון השער, לקיחת המידות ותוך כמה זמן תתבצע העבודה בפועל. השער של הבית הוא אלמנט שצריך לשמש אותך לאורך זמן ולכן חשוב שהוא יענה על דרישותייך ויתאים בדיוק למקום.
  • בדיקת מתן אחריות – החברה אשר מייצרת את השער צריכה לקחת אחריות על השירות שהיא נותנת ועל השער עצמו. עלייך לבחור את החברה שתייצר עבורך את השער ותיקח אחריות על הייצור, ההתקנה ואחריה.

שערי ולקס

חברת ולקס מעמידה לרשותך צוות מומחה, שירות אישי ועבודה ברמת גימור גבוהה. החברה מבטיחה עמידה בלוח הזמנים שנקבע לפני הפרויקט ויכולה לספק עבורך שער על פי עיצוב אישי.  

שתף