חלונות בלגיים אלומיניום מה הבדל בין ברזל לאלומיניום.

פרופיל בלגי ברזל או אלומיניום?

בשוק קיימות אופציות רבות של עיצוב חלונות פרופיל בלגי וויטרינות ברזל בלגי, כאשר אחד מהלבטים העיקריים של כל מי שניגש לאחד מהאופציות הקיימות בשוק זה – חלונות בלגיים ברזל או חלונות בלגיים אלומיניום. פרופיל פרופיל בלגי ברזל או אלומיניום גם פרופיל בלגי אלומיניום וגם פרופיל בלגי ברזל יתנו לכם תמורה מעולה וישרתו אתכם בצורה נאמנה. אם אתם רוצים להחליט בין השתיים – האופציה האידיאלית ברוב המקרים היא פרופיל בלגי אמיתי העשוי מברזל. זה בא לידיי ביטוי כאשר מדברים על עובי פרופיל בלגי ברזל. הפרופיל ברזל עדין יותר מפרופיל אלומיניום. כמו בתמונה של דלתות למתה

דלת בלגית ברזל 20
דלת בלגית אלומיניום

כאן אנחנו יכולים לראות את הבדל משמעתי של בלגי ברזל ובלגי אלומיניום. שבעצם בלגי אלומיניום זה מוצר שהוא מחובר בחלקים ולא מוצר שלם ומחובר עם הברגים ולא בריתוך. אתה יכול להגיד שאתה סם סיליקון בחיבור אולי זה יעזור.

אבל מה קורה עם משהו שכח לסים סיליקון?

בפרופיל ברזל אתה תרא בעין שין ריתוך.

ובאלומיניום אתה תרגיש רק בחורף שאין סיליקון כי יעבור שם אוויר.

תרו למתה תמונות עם חבור של מוצרים באלומיניום וברזל

דלת בלגית ברזל כמוצר שלם
דלת בלגית אלומיניום ללא חיבור בריתוך

חלון בלגי אלומיניום - איזה אופציה זולה יותר?

המחיר שיותר יקר כאשר מדברים על חלון בלגי ברזל לעומת חלון בלגי אלומיניום, יש הבדל עיקרי בתחזוקה של כל אחד מאותם פרופילים. חלון בלגי ברזל נוטה לעיתים לצבור חלודה, דבר שגורם לאלומיניום להיות לעיתים מועדף על פניו כאשר מדובר ברהיט הנמצא חשוף לנזקי מזג האוויר. העמידות של החומרים כמעט זהה, למרות שיש כאלה הנוטים לתת עדיפות לברזל משום שהאלומיניום הרבה יותר רך ופחות מאסיבי ממנו.

פרופיל בלגי יתרונות וחסרונות

בלגי יתרונות וחסרונות זה משהו שחשוב לדעת, כאשר היתרון העיקרי של כל פרופיל בלגי זה רמת העמידות הגבוהה והגימורים המושלמים שהופכים כל רהיט פשוט לעבודת עיצוב של ממש.

פרופיל בלגי אמיתי לדעת רבים הוא פרופיל בלגי ברזל לעומת פרופיל בלגי אלומיניום שיש שהוא תחליף הולם אך קצת פחות איכותי ביצור.

קוראים לזה חלונות דמוי בלגי. בלגי ברזל עובר ריתוך מלא בלי טיפה רווח!

חלונות בלגיים אלומיניום מרכיבים כמו לגו עם הברגים. כמובן אלומיניום יותר חלש מברזל.

איך זה בא לידיי ביטוי? בצורה הטובה ביותר תוכלו לשים לב לזה במחיר שאותו תאלצו לשלם אם קניתם רהיט מפרופיל בלגי ברזל או פרופיל בלגי אלומיניום.

חלון בלגי ברזל למטבח
עובי פרופיל בלגי ברזל

העובי של הברזל הרבה יותר קטן וחזק מאשר העובי של האלומיניום – וגם עובי פרופיל בלגי ברזל יכול לעשות את ההבדל. בנוסף פרופיל בלגי דק יותר מאלומיניום אומנם יכול להשתלב בצורה חלקה כמעט בכל מקום, אך גם פרופיל בלגי דק כמו ברזל יכול לשדר יוקרה ויציבות כאשר הוא מוצב בסלון או במשרד. התקנת חלונות פרופיל בלגי בשתי המקרים חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. לא מדובר במשחק ילדים ואסור לכם לקחת סיכונים כאשר זה מגיע לפרופיל הבלגי שלכם.

דרך אגב קיימת אוד פטרון !זה חלונות עץ אלומיניום יש אפשרות לקבל אצלנו חלונות עץ בשילוב אלומיניום האיכותיים בישראל.

להסבר על חלונות עץ אלומיניום לחץ כאן.

שתף