שערים מתקפלים – חשוב הבטחון.

היכן מומלץ לייצר שערים מתקפלים לחניה של בניין? מה היא העלות של שערים באיכות גבוהה? ומי מייצר שערים מסוג זה לבית פרטי?

שערים מתקפלים מאפשרים לך לתחום כניסה לשטח הנכס שלך בצורה המאובטחת ביותר. שערים אלו מגיעים מצוידים במנוע חשמלי אשר מאפשר להם להיפתח ולהיסגר על פי דרישה. בניגוד לשערים רגילים לחניה, שערים בעלי יכולת קיפול חוסכים במקום ומאפשרים לך ליצור פתח גדול לכניסה גדולה ויפה. העלות של שערים מסוג זה יכולה להשתנות על פי העיצוב של השער, הגודל שלו ואפילו המקום שבו הוא מותקן ולכן מומלץ ליצור קשר עם בית עסק אמין, לתאר את הצרכים שלך ולשמוע על האפשרויות הרלוונטיות עבורך.

מתי מומלץ להתקין שערים מתקפלים?

שערים מתקפלים הם פתרון מצוין במגוון רחב של מקרים. אך הם אינם מתאימים לפתחים צרים. כדי לבדוק האם שער מתקפל הוא האפשרות הנכונה ביותר עבורך יש ליצור קשר עם מסגריה אשר מתמחה בייצור שערים בכלל ובשערים מתקפלים בפרט. השערים המתקפלים הם פופולאריים במקרים הבאים:

  • כניסות להעמסה או פריקה של ספקים.
  • כניסות לחניות פרטיות או ציבוריות בבניינים.
  • כניסה למרכזים מסחריים או מתחמי משרדים.
  • כניסות לשבילי גישה של בתים או מועדונים פרטיים.
  • במקומות שבהם גודל הכניסה לא מאפשר תזוזה של שער אחיד.

היכן מומלץ לרכוש שערים מתקפלים?

ייצור של שערים מתקפלים הוא מסובך יותר מאשר שערים רגילים ולכן חשוב שלא להתפשר על המקצועיות והניסיון של בית העסק. מסגריות אשר מציעות אחריות על השערים והמנועים שהן מספקות לצד התקנה הם האפשרות הבטוחה ביותר. מעבר לכך, עבודה עם מסגרייה אשר מאפשרת לך לשלוט בעיצוב השער תוכל לעזור לך לוודא שהשער המתקפל יעמוד בכל הסטנדרטים שלך.

ולקס – מייצרים את השער הנכון עבורך

הודות לניסיון של שנים במתן פתרונות של ייצור והתקנת שערים ומגוון מוצרי ברזל, אנחנו יכולים להציע לך את השירות המקצועי, המהיר והטוב ביותר בייצור של שערים מגוונים וביניהם גם מתקפלים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר ולקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים.

שתף