פתיחה של פרופיל בלגי. מה אפשר?

אלמנטים העשויים מפרופיל בלגי ברזל הפכו להיות טרנד של ממש בשנים האחרונות.

יותר ויותר אנשים מעדיפים את האופציה של פרופיל בלגי על פני אופציות אחרות הקיימות בשוק.

אך מה קורה למי שרוצה לפתוח או לסגור חלון או ויטרינה העשויה מפרופיל בלגי?

הפתיחה של פרופיל בלגי מתבצעת על ידי צירים בלבד, כלומר קשה יותר לתמרן כאשר רוצים לפתוח את הדלת באופן חלקי.

האופציות לרוב הן בין פתיחה מלאה לפתיחה חלקית.

כמובן שיש פתרון לאופציה הזאת על ידי יצירת חלון במרכז הזכוכית שנועד על מנת לאפשר לכם משב רוח חלקי במקום פתיחה חלקית של הדלת העשויה מפרופיל בלגי.

פתחת קיפ

פתיחת קיפ בחלונות בלגיים
פתיחת קיפ בחלון בלגי

פתחת כנף

חלונות בלגיים במרכז W-31
דלת בלגית עם זכוכית חלבית 23

פרופיל בלגי פתיחה - כל היתרונות והחסרונות

החיסרון המרכזי של חלונות הזזה בלגי זה חוסר היכולת שלכם לפתוח אותם באופן חלקי מכיוון שאין להם מעצור, ומשב רוח יכול לגרום לטריקה או להזזה קיצונית של הדלת מהמצב שבו היא הייתה לפני כן. מדובר בחיסרון גדול, אך יש לו פתרון. לעומת זאת קיימים גם יתרונות רבים בבחירה באופציה של חלונות בלגיים הזזה. ראשית כל, האיכות של המסילות ושל החלון עצמו גבוהה במיוחד, והחלון עצמו יכול להחזיק מעמד זמן רב. בנוסף חלונות בלגיים הזזה מאפשרים לכם לבחור מבין שלל אופציות של עיצוב חדשני ומעניין, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט רק איזה עיצוב בא לכם – מבלי לשבור את הראש או לבקש עיצובים ייחודיים.

פרופיל בלגי דלתות הזזה - שווה או לא שווה?

לסיכום דלתות פרופיל בלגי הזזה או ויטרינות פרופיל בלגי הזזה מאפשרים לכם לתמרן במבחר רחב של סגנונות עיצוב ומחירים שונים ונוחים. אך החיסרון של קלילות הדלת וחוסר המעצורים יכול לגרום ללא מעט אנשים לא לבחור באופציה הזאת. לטריקה של אותם חלונות בלגיים לבית הזזה יש פתרונות דמוי חלון קטן במרכז החלון הגדול או מנגד קניית מעצורים מיוחדים אשר מונעים מהדלת להיטרק. אז לאחר שכל האופציות שוכללו מדובר באופציה מעניינת וכדאית שתהפוך את המראה של החלל בו הדלת מוצבת להרבה יותר מרשים ומעניין ממה שהוא היה לפני כן.

 

דרך אגב קיימת אוד אפשרות לקבל חלון עם כול הפתיחות האפשריות עם חלונות עץ אלומיניום שלנו  !זה חלונות עץ אלומיניום יש אפשרות לקבל אצלנו חלונות עץ בשילוב אלומיניום האיכותיים בישראל.

להסבר על חלונות עץ אלומיניום לחץ כאן.

שתף