contact-buttom

סורגים מברזל שמשדרגים את מראה הבית

מה היא העלות של התקנת סורגים  מברזל בחלונות? האם ניתן להתקין אותם אישית? היכן ניתן למצוא מוצר אסתטיים להתקנה?

סורגים לחלונות
01 סורגים לחלונות
סורגים מעוצבים
02 סורגים מעוצבים
סורגים נפתחים
03 סורגים נפתחים
סורגים
04 סורגים
סורגים שקופים
05 סורגים שקופים
סורגים שקופים
06 סורגים שקופים
סורגים אשדוד
07 סורגים אשדוד
סורגים למרפסת
08 סורגים למרפסת
סורג פשוט
09 סורג פשוט
סורג בטן
10 סורג בטן
עוד תמונות

לאורך השנים סורגים  מברזל קיבלו מוניטין רע מאוד מבחינה אסתטית ולעיתים קרובות אנשים מעדיפים שלא להתקין אותם. היתרונות הבטיחותיים והביטחוניים שלהם הם רבים מאוד וכוללים מניעה של פריצות. מצד גורמים עברייניים ונפילה החוצה מהחלון של ילדים. אנשים מבוגרים ואפילו חיות מחמד. אם בעבר השיקול היה בין אותם יתרונות לבין העול העיצובי אשר מגיע עתם. הרי שהיום המצב שונה לחלוטין. הודות לשיטות עבודה חדישות עם ברזל, מסגריות מקצועיות יכולות לייצר עבורך מוצר שישדרגו את מראה הבית שלך במחיר המתאים לכל כיס.

הסורג זה קום כול בטיחות וארקח יופי של הבית או העסק שלך. וחשוב מאוד לבחור עובי נכון של ברזל והרווחים להתקנה שלו.

מה חשוב לדעת לפניי הזמנת סורג?

  1. איזה עיצוב אתה רוצה?
  2. מה האיכות שאתה רוצה לקבל?
  3. איפו אתה רוצה את הסורג?
  4. תקציב .
  5. מה הצבע?
  6. כולל פתיחה או לא.
  7. כולל בטן או לא.

כיצד מתקינים סורג מעוצב.

התקנה של סורג מעוצבים היא פשוטה אך חשוב מאוד להיעזר בחברה מקצועית אשר תבטיח כי הם יחזיקו וימלאו את תפקידם. בשלב הראשוני, המסגרייה תמדוד את החלון שלך ותבין את גודל שבהם יש לך צורך. לאחר מכן מתיישבים ומתחילים לתכנן את העיצוב  הייחודיים שלך. בעזרת ניצול של שיטות עבודה חדישות עם ברזל, כיום ניתן לייצר סורג המעוצב על פי תמונות ושרטוטים ולהגיע לתוצאה מיוחדת באמת.

היכן מומלץ לייצר סורגים מעוצבים מברזל

ייצור הסורגים המעוצבים שלך אצל בית עסק מקצועי לא רק יבטיח כי התוצאה תהיה אסתטית ותישמר לתקופה ארוכה.

הוא גם יבטיח כי הם יחזיקו במקומם ויאבטחו את החלון או פתח הבית שלך.

בית עסק מקצועי ילווה אותך לאורך כל תהליך הכנת והתקנת של כול מוצר שלנו הם זה סורג או מעקה.

יוודא כי ההתקנה התבצעה בצורה אידיאלית ויציע לך מענה עתידי לבעיות, שאלות או שדרוגים.

לא מומלץ להיעזר במסגריות חובבניות, הם אשר לא מותקנים ומאובטחים בצורה נכונה פוגעים בנראות הבית ובבטיחות הדיירים.

ואף יכולים לחשוף אותך לתביעות משפטיות עקב נפילה של חלקים מן הסורג.

בדירה שלנו יש חשיבות גדולה במיוחד, הם אמורים להגן עלינו ולמנוע מצב של פריצות או חדירות למרחב הפרטי שלנו.

סורגים מעוצבים לחלונות כיום קיימים במגוון עצום של סוגים וסגנונות, כאשר אם עד לא מזמן הבחירה בהם הייתה כאופציית ברירת מחדל.

כיום בדומה לאופציה של מעקות מדובר בתוספת ייחודית לבית שיכולה לסגנן אותה בצורה שונה.

סורג לחלונות – להיות עם, להרגיש בלי

אם עד לא מזמן היה קשה מאוד לפספס אתו בחלונות. כיום באמצעות חברת Valex וצוות המומחים שלנו לכל הנושא של מסגרות תוכלו לבחור את הסורג המושלם לבית שלכם. שיספק לכם את ההגנה המושלמת. ואך לא יהיה בולט לעין וישתלב עם הנוף בצורה חלקה. סורג מעוצב הוא הדבר החם בתחום. ובדומה לאופציה של מעקות שהן חייבות לשדר ברמה גבוהה – אנו נציע לכם רק איכות, שישמרו על הסטנדרט הגבוה שלכם וישמור על העיצוב הקיים בבית.

סורגים לויטרינות – התאמה מושלמת תוך מספר רגעים

אם יש לכם ויטרינה יקרת ערך, אנו ממליצים לכם להתאים לה סורגים לויטרינות, ההליך הוא פשוט למדיי ובאמצעות הצוות המנוסה שלנו תוכלו לקבל סורג מושלם למידות הוויטרינה שישמור על תכולתה וירחיק ממנה מזיקים. סורג לוויטרינה ברוב המקרים יהיה עדין מאוד ולא מורגש, כל זאת על מנת לשמור על המראה האותנטי והמסורתי של הוויטרינה.

סורגים נפחות – כי העיצוב הוא מעל לכל

העיצוב של הסורג יכול לעשות את כל ההבדל בביתך, בין משהו פשוט או ובין סורג יפי ועוצמתי. אנו בחברת Valex מתמחים בעיצובם ונשמח לספק לכם סורגים נפחות באיכות הגבוהה ביותר. אנו מציעים מגוון רחב ידיים שלהם  מכל הסוגים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הדוגמא הרצויה וליצור קשר עם אחד מהנציגים שלנו על מנת להתאים את הסורג למידות ולדרישות שלכם.

סורגים למרפסת – הגנה מעל לכל

הסורג במרפסת נועדו בעיקר על מנת להגן מפני נפילות. לרוב מתקינים אותם בבית שיש בו ילדים קטנים – ולכן מבחינתנו ההגנה והבטיחות פה היא מעל לכל. אנו נתאים לכם אותם איכותיים וחזקים במיוחד. שיספקו לכם את ההגנה הדרושה מצד אחד אך כמובן לא יפגעו ברמה של הדירה מצד שני.

סורגים שקופים – הדבר החם בתחום

כיום המצרך המבוקש ביותר בשוק זה סורגים שקופים. אם הבעיה העיקרית שלנו עד כה הייתה הבולטות המוגזמת של המוצר כלפי חוץ. כיום באמצעות התקנת שלהם שקופה תוכלו ליהנות מכל היתרונות של הסורג אך ללא החיסרון העיקרי. שלו מכיוון שלא יהיה ניתן להבחין שהם מותקנים בדירה. ההגנה היא אותה הגנה לכל מי שחושש. והאיכות היא מהגבוהות ביותר – כך שאין לכם מה לדאוג או לחשוש.

ולקס – ברזל מעולם לא נראה טוב כל כך

אנחנו מזמינים אותך להפוך לעוד אחד מלקוחותיה המרוצים של ולקס. מסגריה שהופכת כל צורך להשראה וכל מוצר ברזל לפריט אומנותי המשדרג את מראה הבית. עכשיו זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר טלפוני ולהתקין את הסורגים שישדרגו את הבית שלך מכל הבחינות.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
קבלת יעוץ חינם

×