סורגים מברזל שמשדרגים את מראה הבית.

מה היא העלות של התקנת סורגים  מברזל בחלונות? האם ניתן להתקין אותם אישית? היכן ניתן למצוא מוצרים אסתטיים להתקנה?

לאורך השנים סורגים מברזל קיבלו מוניטין רע מאוד מבחינה אסתטית ולעיתים קרובות אנשים מעדיפים שלא להתקין אותם. היתרונות הבטיחותיים והביטחוניים שלהם הם רבים מאוד וכוללים מניעה של פריצות מצד גורמים עברייניים ונפילה החוצה מהחלון של הילדים, מבוגרים ואפילו חיות מחמד. אם בעבר השיקול היה בין אותם יתרונות לבין העול העיצובי אשר מגיע איתם, הרי שהיום המצב שונה לחלוטין. הודות לשיטות עבודה חדישות עם ברזל, מסגריות מקצועיות יכולות לייצר עבורך מוצר שישדרגו את מראה הבית שלך במחיר המתאים לכל כיס.

הסורג זה קודם כל בטיחות ורק אחר כך יופי של הבית או העסק שלך. חשוב מאוד לבחור את העובי הנכון של הברזל והרווחים להתקנה שלו.

מהן השאלות החשובות לפניי הזמנת סורג?

  1. איזה עיצוב אתה רוצה?
  2. מה האיכות שאתה רוצה לקבל?
  3. איפה אתה רוצה את הסורג?
  4. מה התקציב?
  5. מה הצבע?
  6. כולל פתיחה או לא?
  7. כולל בטן או לא?

כיצד מתקינים סורג מעוצב?

התקנה של סורג מעוצבים היא פשוטה אך חשוב מאוד להיעזר בחברה מקצועית אשר תבטיח כי הם יחזיקו וימלאו את תפקידם. בשלב הראשוני, המסגרייה תמדוד את החלון שלך ותבין את הגודל בו יש לך צורך בסורגים. לאחר מכן מתיישבים ומתחילים לתכנן את העיצוב הייחודי שלך. בעזרת שיטות עבודה חדישות עם ברזל, כיום ניתן לייצר סורג המעוצב על פי תמונות ושרטוטים ולהגיע לתוצאה מיוחדת באמת.

היכן מומלץ לייצר סורגים מעוצבים מברזל?

ייצור הסורגים המעוצבים שלך אצל בית עסק מקצועי, לא רק יבטיח כי התוצאה תהיה אסתטית ותישמר לתקופה ארוכה,

אלא הוא גם יבטיח כי הם יחזיקו במקומם ויאבטחו את החלון או את פתח הבית שלך.

בית עסק מקצועי ילווה אותך לאורך כל תהליך ההכנה וההתקנה של כל מוצר בין אם זה סורג או מעקה,

הוא יוודא כי ההתקנה התבצעה בצורה אידיאלית ויציע לך מענה עתידי לבעיות, שאלות או שדרוגים.

לא מומלץ להיעזר במסגריות חובבניות. סורגי חלונות אשר לא מאובטחים ומותקנים בצורה נכונה פוגעים בנראות הבית ובבטיחות הדיירים,

ואף יכולים לחשוף אותך לתביעות משפטיות עקב נפילה של חלקים מן הסורג.

בדירה שלנו יש חשיבות גדולה במיוחד לסורגים. הם אמורים להגן עלינו ולמנוע מצב של פריצות או חדירות למרחב הפרטי שלנו.

סורגים מעוצבים לחלונות כיום קיימים במגוון עצום של סוגים וסגנונות. אם עד לא מזמן הבחירה בהם הייתה כאופציית ברירת מחדל,

כיום, בדומה לאופציה של מעקות, מדובר בתוספת ייחודית לבית שיכולה לסגנן אותו בצורה שונה.

סורג לחלונות – להיות עם, להרגיש בלי

עד לא מזמן היה קשה מאוד לפספס אתו בחלונות. אך כיום, באמצעות חברת Valex וצוות המומחים שלנו לכל נושא המסגרות, תוכלו לבחור את הסורג המושלם לבית שלכם, שמצד אחד יספק לכם את ההגנה המושלמת, ומצד שני לא יהיה בולט לעין וישתלב עם הנוף בצורה חלקה. סורג מעוצב הוא הדבר החם בתחום. בדומה למעקות שחייבים להיות ברמה גבוהה – אנו נציע לכם רק איכות, שתשמור על הסטנדרט הגבוה שלכם ותשמור על העיצוב הקיים בבית.

סורגים לויטרינות – התאמה מושלמת תוך מספר רגעים

אם יש לכם ויטרינה יקרת ערך, אנו ממליצים לכם להתאים לה סורגים לויטרינות. ההליך הוא פשוט למדיי ובאמצעות הצוות המנוסה שלנו תוכלו לקבל סורג מושלם למידות הוויטרינה שישמור על תכולתה וירחיק ממנה מזיקים. סורג לוויטרינה ברוב המקרים יהיה עדין מאוד ולא מורגש, כל זאת על מנת לשמור על המראה האותנטי והמסורתי של הוויטרינה.

סורגים נפחות – כי העיצוב הוא מעל לכל

העיצוב של הסורג יכול לעשות את כל ההבדל בביתך. בין משהו פשוט ובין סורג יפה ועוצמתי. אנו בחברת Valex מתמחים בעיצובי סורגים ונשמח לספק לכם סורגים נפחות באיכות הגבוהה ביותר. אנו מציעים מגוון רחב ידיים מכל סוגי הסורגים והמעקות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הדוגמא הרצויה וליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו על מנת להתאים את הסורג למידות ולדרישות שלכם.

סורגים למרפסת – הגנה מעל לכל

הסורגים במרפסת נועדו בעיקר על מנת להגן מפני נפילות. לרוב מתקינים אותם בבית שיש בו ילדים קטנים – ולכן מבחינתנו ההגנה והבטיחות פה היא מעל הכל. אנו נתאים לכם סורגים איכותיים וחזקים במיוחד, שיספקו לכם את ההגנה הדרושה מצד אחד אך כמובן לא יפגעו ברמת העיצוב של הדירה מצד שני.

סורגים שקופים – הדבר החם בתחום

כיום המצרך המבוקש ביותר בשוק זה סורגים שקופים. אם הבעיה העיקרית שלנו עד כה הייתה הבולטות המוגזמת של המוצר כלפי חוץ, אז היום, באמצעות התקנת סורגים שקופים, תוכלו ליהנות מכל היתרונות של הסורג ללא פגיעה בעיצוב הכללי. ההגנה היא אותה הגנה לכל מי שחושש, והאיכות היא מהגבוהות ביותר – כך שאין לכם מה לדאוג או לחשוש.

ולקס – ברזל מעולם לא נראה טוב כל כך

אנחנו מזמינים אותך להפוך לעוד אחד מלקוחותיה המרוצים של מסגריית ולקס. מסגרייה שהופכת כל צורך להשראה וכל מוצר ברזל לפריט אומנותי המשדרג את מראה הבית. עכשיו זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר טלפוני ולהתקין את הסורגים שישדרגו את הבית שלך מכל הבחינות.

שתף