contact-buttom

ויטרינות בלגית לבתי עסק וחנויות

מהי ויטרינה בלגית? איך משלבים פרופיל בלגי בעיצוב חלונות ראווה של בתי עסק? מה הקשר בין ויטרינות לעלייה במכירות?

ויטרינה פרופיל בלגי
V1 ויטרינה פרופיל בלגי
ויטרינה בלגי תל אביב
V6 ויטרינה בלגי תל אביב
ויטרינה בלגי פתח תיקווה
V5 ויטרינה בלגי פתח תיקווה
ויטרינה בלגי ראש העין
V4 ויטרינה בלגי ראש העין
ויטרינות בלגי תל אביב
V3 ויטרינות בלגי תל אביב
ויטרינות בלגי תל אביב
V2 ויטרינות בלגי תל אביב
ידיות לויטרינה בלגי
V10 ידיות לויטרינה בלגי
ידיות לויטרינה בלגי
V9 ידיות לויטרינה בלגי
ויטרינה בלגי הרצליה
V8 ויטרינה בלגי הרצליה
ויטרינה בלגי תל אביב
V7 ויטרינה בלגי תל אביב

ויטרינה בלגית היא חלון ראווה שממוקם בדרך כלל בחזית של חנויות ובתי עסק. למרות שיש גם ויטרינות בבתים פרטיים, השימוש המקורי בויטרינה הוא לצורך משיכת תשומת לב והנעת לקוחות לפעולה. ויטרינה מרשימה מעלה את הסיכוי לכך שעוברי אורח ייכנסו לחנות ולכן יש לה השפעה על המכירות. בנוסף, כיום ניתן לשלב ויטרינות עם פרופיל בלגי מברזל וליהנות מעוד המון יתרונות.

עבודות ברזל לחלון הראווה שלך

במסגריית ולקס הופכים את הברזל לאמנות ומזמינים את העסק או החנות שלך לבחור דגמים מובילים של ויטרינות בלגי. אצלנו הפרופיל הבלגי הוא לא רק אסתטי, מיוחד ומקורי אלא גם עמיד וחזק. על ידי שימוש בברזל אנחנו נשדרג את חלון הראווה של העסק שלך ונעזור לך להחזיר את ההשקעה בעיצוב מחדש.

ויטרינה פרופיל בלגי היא אחת מהויטרינות המבוקשות ביותר, מדובר בסוג של ויטרינה מעוצבת אשר הופכת את הסלון או החלל שבו היא מוצבת להרבה יותר מושך ומרשים. ויטרינות מפרופיל בלגי יכולות להגיע ללקוח במגוון רחב של עיצוב וסגנונות, כך שהאופציות הן מרובות והמגוון הוא גדול – ואתם אלה שבוחרים איזה סוג של ויטרינה עונה על הציפיות שלכם. אנו בחברת ולקס מציעים ללקוחות שלנו ויטרינות מפרופיל בלגי ברמת העיצוב והגימור הגבוהה ביותר.

טיפים על ויטרינה בלגית מברזל

  1. גודל הדלת של ויטרינה בלגי ברזל.כנף פתיחה לא עולה על 90 ס"מ
  2. אפשרויות שילובים: פח עם זכוכית. ופח קיים בהמון סוגים גם לדוגמא מחורר.
  3. חובה לחשב טוב טוב מקומות פתיחה של הויטרינה. לעשות חלקים קבועים לחוזק שלה.
  4. דלת חיבת להיות אתומה עם גומיות.
  5. אפשרות של כמה סוגי זכוכית כמו: סבתא, טריפלקס או בידודית.

ויטרינה פרופיל בלגי – כמה זה אמור לעלות?

כמו כל חפץ או אובייקט העשוי מפרופיל בלגי גם כאשר מדובר בסוגים שונים של ויטרינות העשויות מהחומר היוקרתי העלויות הן לא נמוכות – אך גם כאן הסיבה העיקרית לכך היא העמידות הגבוהה והאיכות המרבית שלא תמצאו בשום סוג אחר של חומר ממנו עושים ויטרינה בלגית. העלות תלוי בכמות העבודה ובכמות החומר, אך לרוב העלויות מתחילות בכמה מאות שקלים ויכולות להיגמר גם בכמה אלפים בודדים. אנו בחברת Valex מתחייבים לספק לכם את הצעת המחיר הזולה והמשתלמת ביותר אשר עונה לצרכים שלכם – הן מבחינת איכות המוצר והן מבחינת איכות השירות.

ויטרינות פרופיל בלגי – ויטרינות ברמה אחרת!

אין ספק כי פרופיל בלגי הוא החומר האיכותי ביותר ממנו אפשר להפיק את הויטרינה המושלמת. אנו מציעים לכם מגוון רחב של אופציות, והתאמה אישית של כל ויטרינה על פי הצרכים והרצונות שלכם. הצוות המיומן שלנו יעצב ויבנה עבורכם את הויטרינה המושלמת העשויה כולה מפרופיל בלגי ותחזיק לכם מעמד זמן רב. ויטרינות פרופיל בלגי עונות ברוב המקרים על כל הצרכים, וכבר מהרגע הראשון אתם תראו כי מדובר בויטרינות האיכותיות והטובות ביותר שנתקלתם בהם.

ויטרינה פרופיל בלגי – משתלבת בכל מקום!

אם היה לכם חשש שמא הויטרינה שאותה אתם רוצים לקנות לבית או למשרד לא תתאים לריהוט הקיים, יש לנו פתרון מושלם עבורכם! ויטרינות פרופיל בלגי אשר מותאמות לעיצוב ולחלל הקיים, ומשדרות את הרמה הגבוהה ביותר כיאה לויטרינה בבית או במשרד.

טיפים להתאמת ויטרינה בלגית

הפרופיל הבלגי מסביב לחלון ראווה משדרג את הויטרינה. זהו פתרון אידיאלי למסגור ולאיטום ויטרינות כי הוא מכניס את אור השמש לחלל הפנים, מבליט את המוצרים שנמצאים בחלון הראווה ומתאים גם לבתי עסק ומשרדים עם קבלת קהל. עם זאת, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התאמת ויטרינות בלגי לחנות ולהכיר את האפשרויות שעל הפרק.

ברזל חזק ואיכותי

בעיצוב ויטרינות בלגי הוא פרופיל שמפיק את מלוא התועלת שלו מברזל בלבד. הברזל צריך להיות חזק ואיכותי ועליו להיות מספיק עמיד גם בחלונות בלגיים ברזל ראווה שפונים לרחוב. את הפרופיל מברזל שולחים לגלוון ולאחר מכן צובעים בשתי שכבות.

מחיר נוח ועמידות גבוהה

פרופיל בלגי מברזל יכול לסייע לבעל העסק לחסוך בהוצאות. החיסכון בא לידי ביטוי בטווח הקצר במחירים אטרקטיביים על השימוש בברזל לעיצוב הפרופיל, ובטווח הארוך הוא ניכר בחיסכון על תחזוקה וניקיון.

פותחים לך חלון הזדמנויות!

רוצה לשדרג את חלון הראווה של החנות או העסק? בשביל זה אנחנו כאן: אפשר לחייג עכשיו 053-33-71-778 ונציגי מסגריית ולקס יתאמו עבורך הצעת מחיר מיוחדת על ויטרינות בלגי ועבודות ברזל נוספות.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
קבלת יעוץ חינם

×