גדרות מתכת במזג האוויר הישראלי.

למה כדאי להשתמש במתכת כדי לייצר גדרות מתכת לגינה? איזה יתרונות יש לגדרות מתכת בישראל? מה נדרש לתחזוקת גדרות ומוצרי מתכת שנמצאים בחוץ?

בישראל יש אקלים ים תיכוני שמתאפיין בקיץ ארוך, חם ולח ובחורף קצר עם תנודות בטמפרטורות. כמו כן, ניתן להצביע על הבדלי אקלים משמעותיים בין אזור הצפון, מישור החוף, השפלה והדרום המדברי. תנאי מזג האוויר בארץ מחייבים שורה ארוכה של התאמות ודורשים בעיקר שימוש בחומרי גלם מסוג מתכת וברזל גם עבור בניית גדרות.

הגדר שלך מתחילה כאן

במסגריית ולקס מתמחים בבניית גדרות מתכת בהתאמה למזג האוויר בישראל. אנו בוחרים בקפידה את הברזל לעבודות שלנו ומזמינים אותך להתרשם מקטלוג מוצרים יוצא מגדר הרגיל. מטרתנו היא לחסוך עבורך זמן, כסף ומאמץ ונוכל גם לבנות בשבילך גדרות מתכת לפי תמונות ומידות ספציפיות.

מידע נוסף עבור:

גדרות לבית

גדרות לחצר

יתרונות המתכת בייצור גדרות

מתכת מתאפיינת בצפיפות גבוהה אך היא ניתנת לריקוע ומתיחה. שימוש במתכת לבניית גדרות מוכיח את עצמו בישראל מהסיבות הבאות:

  • קשיחות גם בחשיפה ישירה לשמש
  • עמידות לאורך זמן
  • חוזק רב וצמיגות גבוהה

גדרות ברזל ומתכות נוספות

בין סוגי המתכות הנפוצים שנמצאים בשימוש לייצור גדרות נמצאים אלומיניום, ברזל ונחושת. אפשר לשלב בין גדרות ברזל לבין גדרות ממתכת נוספת וניתן להתמקד גם בגדרות אלומיניום אם רוצים להשיג ערך אסתטי.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

בהשוואה בין גדרות מתכת, מחירים מתגלים כפרמטר משמעותי שעשוי להטות את הכף. השקעה חד פעמית בייצור גדרות ממתכת מחזירה את עצמה בתוך זמן קצר, כי אין צורך בשום סוג של תחזוקה גם למוצרים שנמצאים בסביבה חיצונית. אפשר לצבוע את הגדר אחת לכמה שנים כדי לרענן את מראה הגינה והחצר וניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ייצור פרגולות, מעקות ושערים מחומרי גלם דומים.

כל מה שהגינה שלך צריכה

במסגריית ולקס מתמחים בכל סוגי מוצרי המתכת והברזל ויכולים לרכז עבורך סל שירותים נרחב תחת קורת גג אחת. אנו שולחים לגלוון כל מוצר שעומד להיות מחוץ למבנה ומשתמשים בצבע דו-רכיבי לשיפור העמידות באקלים הישראלי. חייג למספר 05333-71-778 ונבנה גם עבורך גדרות מתכת במחיר משתלם!

שתף