contact-buttom

מעקות חוץ מבחר עשיר של מוצר.

מתי יש להתקין מעקה מחוץ לבית? באיזה גובה צריך להיות המעקה? אילו מגבלות עיצוביות יש למעקה חוץ? אל מי כדאי לגשת ליצירת מעקה?

מעקות 2016
מעקות 2016 155
מעקות בחיפה
05 מעקות בחיפה
מעקה פשוט
06 מעקה פשוט
מעקות חדרה
09 מעקות חדרה
מעקות הייטק
113 מעקות הייטק
מעקות כפר סבא
19 מעקות כפר סבא
מעקה קניון שוהם
193 מעקה קניון שוהם
מעקות כרמיאל
18 מעקות כרמיאל
מעקות זכוכית
32 מעקות זכוכית
מעקות נתניה
25 מעקות נתניה
מעקות נירוסטה באר שבע
26 מעקות נירוסטה באר שבע
מעקות בצפון
27 מעקות בצפון
מעקות קרית מלאכי
29 מעקות קרית מלאכי
מעקות למרפסת
41 מעקות למרפסת
מעקות בטיחות
40 מעקות בטיחות
עוד תמונות

החצר והחניה של הבית נחשבים לשטח שבאחריות בעלי הבית. לכן, אם יש לך שטח ציבורי, עלייך לדאוג לבטיחות בו ועל פי הצורך להתקין מעקה. בכל מקום בו ישנה סכנת נפילה או מעידה יש לדאוג לשים מעקה ותקנות הבנייה קובעות במפורש היכן חובה להציבו.

מתי יש להתקין מעקות חוץ?

 • הפרשי גבהים – בכל מקום בו ישנו הפרש גבהים העולה על 60 ס"מ יש להתקין מעקה. ההפרש יכול להיות בין החניה לחצר ובין שני מפלסים בחצר וממנה כלפי השטח הציבורי.
 • טרסות – במקרה של טרסה, יש לדאוג להגנה ובטיחות וזאת בהתאם לגובה ולייעוד שלה. אם היא משמשת כמדרגות, יש לשים לב שישנה הגנה שאפשר להיעזר בה לאורך הירידה והעלייה.
 • גגות ומרפסות – בכל גג, מרפסת ופתח שמהווה סכנה, יש לדאוג למעקה הגנה.

גובה ועיצוב המעקה

תפקידו של המעקה הוא להגן מפני נפילה ומעידה. על פי התקנות, על מעקה המפריד בין שני מפלסים שונים להיות בגובה 105 ס"מ או יותר ומעקה המשמש למדרגות יהיה בגובה של 95 ס"מ או יותר. מבחינת העיצוב של המעקה, אין כל מגבלות כל עוד הוא עומד בתקן, המרווחים בין העמודים אינם מאפשרים מעבר והחומר איכותי וחזק.

יצירת מעקות חוץ על פי הזמנה

באפשרותך להזמין מעקות חוץ מתוך המגוון הקיים או לבקש הזמנה מיוחדת. בכל הזמנה יתחשבו בגודל המעקה המבוקש, בתקן הנדרש למעקה וכל הזמנה חייבת להתבצע במקצועיות ועיבוד נכון של החומר. במקרה ומדובר במעקה המיועד לאזור חיצוני, עלייך להקפיד ולבקש כי הוא יעבור גלוון אשר נועד למנוע את התפתחות החלודה הנוצרת בשל חשיפה ללחות ומים.

מעקה חוץ הוא אחד מהגורמים העיקריים לרמת העמידות של המדרגות, ככל שהמעקה יהיה מחומר חזק ועמיד יותר כך המדרגות שלכם יהיו בטוחות ועמידות הרבה יותר. מעקה חוץ יכול להיות מעוטר בסוגים רבים של עיטורים והבחירה בין העיצובים השונים היא שלכם בלבד – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הדוגמא שאתם רוצים שתעטר את המדרגות שלכם, וצוות המומחים שלנו ידע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

מעקה חוץ עושים רק אצל המומחים!

מדרגות חוץ צריכות להיות מיוצרות ברמה גבוהה, אנו לא מתפשרים על איכות המוצר ומבטיחים להביא לכם מדרגות ומעקות מתכת ברמה גבוהה – אנו מתמחים כבר עשרות שנים ביצור של מעקה חוץ לכל סוג של מדרגות ואתם יכולים להיות בטוחים למעלה מכל ספק כי אתם נמצאים בידיים הטובות והבטוחות ביותר. מעקה חוץ חייב להיות מותקן על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום בשביל שיספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

באיזה חומר לעשות מעקה חוץ?

קיימים סוגים רבים של חומרים בהם ניתן לעשות מעקה חוץ, ההמלצה שלנו היא לעשות מעקה חוץ מאלומיניום או ברזל – חומר עמיד אשר יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן מצד אחד, ומצד שני יתרום למראה חדשני ומודרני למדרגות שלכם. חומרים אחרים יכולים לעשות לא מעט בעיות, ולכן כדאי להימנע מהם אלא אם בא לכם לשפר במעט את המראה של המדרגות אך זה יבוא על חשבון עמידות המעקה שישחק בכל כמה שנים ובכל פעם תצטרכו להתקין מעקה חוץ חדש.

מעקה חוץ – מגוון רחב של אפשרויות

אנו בחברת Valex נותנים ללקוחות שלנו מרבד רחב של אפשרויות כל זאת על מנת שהם יוכלו לבחור את המעקה המושלם עבורם. אנו מאמינים כי בחירה של מעקה חוץ זה לא דבר פשוט, ולכן נצרף אליכם את אחד מהמומחים שלנו בכדי שיספק לכם עצות מקצועיות – וביחד איתו תוכלו להגיע להחלטה הנכונה הן מבחינת העיצוב של אותו מעקה חוץ והן מבחינת החומר ממנו המעקה יהיה עשוי בכדי להפיק ממנו תועלת מקסימאלית.

כמה דגשים או תיפים על מעקות חוץ!

מעקות חוץ מברזל.

מעקות חוץ מברזל נתן להשתמש לבחוץ רק אחרי כמה פרוצדורות שבוצו:

 • גלוון
 • צבע מיוחד דורכיבי
 • צבע שתיי שיכבות: יסוד ואליון.

מעקות חוץ מעץ.

מעקות חוץ מעץ לא מומלץ. למה?

 • כידורוש תיפול.
 • לא נתן לשמור אותו לזמן ארוך

מעקות חוץ מזכוכית.

מעקות חוץ מזכוכית עדיפות לא להשתמש מחוץ לבית!

  • עלות גבוע.
  • צריכת נקיון גבוע.
  • סיקוני שבירה גבועים מאוד.

מסגריית וקס – כל עבודה חשובה

מסגריית וקס מתייחסת אל כל עבודה, קטנה וגדולה, כעבודה חשובה. ייצור מעקה חיצוני כולל שליחה לגלוון וצביעה דו-שכבתית. אנו נשמח לשרתך ולהעניק לך יחס אישי, עמידה בלוח זמנים וליצור מעקה איכותי על פי דרישתך והתאמה למרחב החיצוני.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
קבלת יעוץ חינם

×