שערים חשמליים לחניה מברזל

כיצד אפשר לבחור שער לחניה? אילו קריטריונים חשוב לבדוק בעת בחירת השער שלך?

שערים חשמליים לחניה מגנים על המרחב הפרטי שלך. הם יכולים להיות מעוצבים בדרכים שונות, מנגנון הפתיחה שלהם יכול להיות לצד או כלפי פנים ואפילו המנגנון יכול להיות מותאם לצורך שלך ולחניה של ביתך.

השיקולים שיש להפעיל בעת בחירת שער לחניה

  • מנגנון הפתיחה – מנגנון הפתיחה של השער חייב להיות עמיד ולפעול גם במזג אוויר קיצוני. בהתאם למקום, למרחב החניה שלך והיכולות, תיקבע דרך פתיחת השער. ישנם שערים אשר נפתחים כלפי פנים ויש שנפתחים לצדדים.
  • עיצוב השער – העיצוב של השער צריך להתאים לעיצוב של המבנה. באפשרותך לראות מגוון רחב של עיצובים או לבחור בעיצוב ייחודי המיוצר על פי דרישה. כמו כן, עלייך לדעת כי יש באפשרותך לבחור צבע מיוחד לשער ולהוסיף אלמנטים שיענו על הדרישות העיצוביות שלך.
  • איכות ללא פשרות – שערים חשמליים לחניה מחייבים מנגנון איכותי, רמת גימור גבוהה, התאמה למידות של החניה והתקנה מושלמת. עלייך לבחור במסגרייה שיכולה לספק עבורך את השער האיכותי ביותר ושלא תתפשר על אף פרט.

שערים חשמליים לחניה בלי לוותר על איכות

חשוב להבין כי שער חשמלי עובד על מנגנון אלקטרוני וכשהוא לא פועל כראוי, לא תהיה לך אפשרות להיכנס אל מתחם החניה שלך. מכאן ברור כי עלייך לבחור רק במסגרייה מקצועית שמביאה מנגנוני שערים איכותיים. בנוסף, כיוון שהשער חשוף לנזקי מזג האוויר, עלייך לוודא כי הוא עובר עיבוד וגימור מושלם. על השער לעבור גלוון המגן עליו מפני היווצרות חלודה ובנוסף מומלץ לבקש שכבת צבע כפולה.

מסגריית ולקס

מסגריית ולקס מייצרת שערים חשמליים לחניה. כל שער מיוצר על פי הדרישות של המקום ולאחר שנלקחות מידות בעזרת פלס דיגיטלי. המנגנונים שהמסגרייה משתמשת בהם מיובאים מאיטליה כדי להבטיח את העמידות הגבוהה ביותר וכל שער עובר גימור מושלם, לרבות השחזה דקורטיבית, גלוון, שתי שכבות צבע והתזה.

אנו, במסגריית ולקס, נשמח לעמוד לרשותך, ליצור שער חשמלי מעוצב בהתאם לבקשותייך, לספק שירות מהיר ואחריות מלאה על העבודה.

שתף