שער כניסה לבית פרטי - המרה של הבית

מהי המשמעות של שער הכניסה ואיזה תפקיד הוא בא למלא? האם קיימים סוגים שונים של שערי כניסה? האם התפקיד של השער הוא להיות חוצץ או לעצב את החלל?

שער הכניסה לבית או לעסק נותן את הרושם הראשוני למי שמגיע אל המקום. ניתן לראות שערים בגוונים שונים, חלקם בולטים ומושכים את תשומת הלב והאחרים נטמעים עם הגוון הטבעי של הסביבה בה נמצאים.

שער כניסה הוא פריט עיצובי

באם מדובר בשער לבית מגורים או לעסק באפשרותך לבחור את האחד המתאים לצרכייך ולהעדפה העיצובית האישית שלך. עלייך לזכור כי השער הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של המבנה ובאפשרותך לבחור בשער אטום, מסורג מלא או חלקי. הוא יכול להיות עשוי ברזל בלבד או שישולבו בו מספר חומרים, הכול נתון לבחירתך ולהעדפה העיצובית שלך. 

האם שער הכניסה משמש להגנה או כחלק מעיצוב המתחם?

ישנם שערים המשמשים להגנה על המבנה ולכן ההעדפה תהיה שהם יהיו מאסיביים, חזקים ואף אטומים. אלו שערים אשר לא ניתן לראות דרכם ולעתים הם יהיו גבוהים יותר מהמקובל וחלקם כוללים גם מערכת מצלמות לבקרה נוספת. שערים אחרים, משמשים גם הם להגנה, מעוצבים בסגנון יותר עדין, מודרני או קלאסי, הם פחות מאסיביים ואלו יעוצבו על פי הדרישה שלך.

יבואני פירזול שאנו עובדים איתם.

Yale
amishai
alpha
alba

שער כניסה חשמלי או ידני?

כמובן שקיימים שערים בעלי מנגנוני פתיחה שונים – חשמליים או ידניים וכל לקוח יכול לבחור באפשרות הנוחה והמתאימה לו ביותר. לשערים ניתן להוסיף גם מנגנונים של מצלמות ואינטרקום, פתיחה באמצעות שלט רחוק, שיחה לסלולרי, קוד אישי וכמובן מנגנון חלופי למקרה של הפסקת חשמל.

שער כניסה

שער כניסה למתחמים השונים יכול להיות גם בטיחותי וגם דקורטיבי

מהותו של שער הכניסה

שער כניסה הוא הפנים של כל מתחם בין אם מדובר במשרד, חנות, בית פרטי ואף בניין מגורים.
שער כניסה נועד בראש ובראשונה להעניק לכל מתחם שכזה הגנה נוספת מלבד דלת “אישית” של המתחם שמובילה היישר לתוכו.
אבל, בגלל שהקדמנו ואמרנו כי שער כניסה הוא הפנים של המתחם, עליו להיות גם יפה ומעוצב בהתאם לסגנון המבנה כולו.
ישנם גם כאלו שירצו שער כניסה אך ורק כדי לשפר חזות של מתחם ולא לצרכי הגנה כלל.
שער כניסה קיים מסוגים שונים כמו שער כניסה חשמלי או ידני עם מפתחות בלבד וסוג השער שתבחרו תלוי למעשה בפונקציה או בפונקציות שאתם מעוניינים ששער זה ימלא עבורכם.

האיכות הנדרשת משער שנועד להגנה

אם אתם מחפשים שער כניסה שמיועד בראש ובראשונה להגנה, נשים לרגע את המאפיינים הדקורטיביים של שער כזה בצד ונציג את התכונות הנדרשות משער כניסה שעליו לספק ביטחון. שער מהסוג שנועד לאבטח צריך להיות מאסיבי דיו כדי לעמוד בניסיון של פריצה וכמו כן גבוה מספיק. שער שנועד לספק ביטחון ליושבי המתחם צריך להיות בעל מנגנון חכם לזיהוי האנשים שכן מורשים להיכנס ודבר כזה יכול להיעשות על ידי שלט, קוד ואפילו בשילוב מצלמת בטיחות שמזהה את הרשאים להיכנס. מומלץ ששער כניסה שנועד לספק הגנה יהיה שער אוטומטי שמבוסס על מנגנון חשמלי מתוחכם מאשר שער שמבוסס על פתיחה ידנית פשוטה. עם זאת, גם לשערים אוטומטיים חשוב שיהיה גיבוי ידני למקרה של הפסקות חשמל ותקלות.

שער כניסה שמיועד לשפר את חזות המתחם

אם אתם רוצים שער כניסה בטיחותי שיהיה גם דקורטיבי וגם אם אתם מחפשים שער שמיועד רק לקישוט ותו לא, חשוב שתדעו שזוהי אופציה אפשרית והמגוון בה רב. הוא קיים בעיצובים מאוד יפים, מיוחדים ויצירתיים. שער כניסה קיים גם בצבעים שונים עם קישוטים ותוספות שיוכלו לשנות את חזות המתחם מקצה לקצה. שער כניסה זה הדבר הראשון שכל באי המתחם יראו ועל כן ליופיו תהיה השפעה מכרעת על הרושם הראשוני.

שער כניס מברזל משענה מרא של הבית

מסגריית ולקס

מסגריית ולקס מעניקה לך יחס אישי ומתחייבת לעמידה בלוח זמנים ומתן אחריות מלאה. כל הזמנה מטופלת כהזמנה החשובה ביותר ונעשית על פי עיצוב אישי והתאמה אישית בהתאם לבקשות שלך ולשביעות רצונך. אנו מתחייבים לרמת עבודה גבוהה – שער הכניסה יישלח לגלוון ויעבור השחזה דקורטיבית וצביעה בפולה. כמו כן, אנו מתחייבים לזמני אספקה מהירים ועמידה בלוח הזמנים שלך. נשמח לעמוד לשירותך ולעצב את שער הכניסה לביתך.

שתף