גדרות מתכת לגינה ציבורית. 

מה היתרונות של מתכת בייצור גינות? למה לבחור דווקא גדרות מתכת לגינה ציבורית? מה ההבדל בין גדרות בגינה פרטית וציבורית?

גינה ציבורית נמצאת באחריותה של העירייה ולרוב משמשת לטובת התושבים והילדים. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על הבטיחות בגינה היא לגדר אותה, וכיום ניתן לעשות זאת בלי לפגוע באסתטיקה. בעזרת גדרות מתכת לגינה ציבורית למשל, אפשר ליהנות משורה ארוכה של יתרונות כמו עמידות בפני שחיקה, התאמה לצרכי הלקוחות ועלות אטרקטיבית.

גדר לגינה מחיר

מ 2500 ש"ח

למטר

מ 1000 ש"ח

למטר

מ 700 ש"ח

למטר

נושאים באחריות על הגדר שלך

מסגריית ולקס מתמחה בברזל ומציעה לך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. לא משנה אם יש לך תפקיד בעירייה או שמעניין אותך להוסיף גדר לגינה פרטית, בקטלוג שלנו מחכים עבורך מוצרים מעולים באיכות גבוהה. אנו מתמחים בייצור גדרות לגינה לפי דרישות הלקוח ואצלנו ניתן למצוא גם גדר נמוכה לגינה ציבורית של כלבים.

היתרונות של גדרות מתכת לגינה ציבורית

מתכת הוא חומר הגלם היחיד שמסוגל להחזיק מעמד לאורך זמן בחשיפה ישירה לשמש ולתנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן, בזכות מאפייני המתכת כחומר גלם ניתן להשתמש בגדרות מתכת לגינה ציבורית ולהשיג יתרונות נוספים:

  • הגנה על ילדים וגינות משחקים
  • תיחום אזורים ציבוריים לפי גילאים
  • אפשרות צביעה מחדש אחת לכמה שנים
  • השקעה כספית נמוכה מהתקציב העירוני

הייחודיות של גינה ציבורית

בבחירת גדרות לגינה פרטית אפשר להשוות בין האפשרויות שעל הפרק על פי פרמטרים של עיצוב ואסתטיקה, אך בגינה ציבורית הדגש הוא על היבטים פונקציונאליים. כמו כן, בגינה ציבורית אין מקום לפשרות בנוגע לבטיחות והגדר חייבת לשמש כמה שיותר תושבים בגילאים שונים. האינטרס של העירייה הוא להפוך את הגינה למקום שנעים לשהות בו והגדר היא חלק בלתי נפרד מהשטח הציבורי. אלו ההבדלים שצריך להביא בחשבון כאשר בוחרים גדר לגינה מכל סוג ומתלבטים בין גדר נמוכה וגבוהה.

לגינה הציבורית מגיע את הטוב ביותר

במסגריית ולקס נשמח לקחת על עצמנו את האתגר של עבודה עם ברזל. אנו מתחייבים לעמידה בלוח זמנים ומזמינים אותך לחייג 05333-71-778 כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת על גדרות מתכת לגינה ציבורית.

שתף