גדר זכוכית מחיר והגורמים שמשפיעים עליו.

באיזה זכוכית משתמשים לייצור גדרות? מה קובע את המחיר הממוצע של הגדר? איך מודדים את הבטיחות של הגדר?

גדר זכוכית מחיר

בעת בחירת גדר זכוכית מחיר הוא ללא ספק פקטור משמעותי שמשפיע על מערכת השיקולים. מבחינת בעלי בתים ודירות, למחיר של גדר זכוכית יש חשיבות כי הוא עשוי להטות את הכף בפרויקטים של שיפוץ ובנייה. עם זאת, שימוש נכון בזכוכית מעלה את ערך הנכס ומשפיע לטובה על המראה הדקורטיבי של הגדר. מכאן שהשיקול היחיד צריך להיות גדר זכוכית איכותית ועמידה במחיר טוב ומשתלם.

מסגריית ולקס: כשאיכות ומחיר נפגשים אצלך בבית

במסגריית ולקס מתמחים בעבודות ברזל ויכולים גם לייצר עבורך גדר זכוכית במחיר טוב.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

המחיר של גדר זכוכית נקבע בדרך כלל לפי פרמטרים אחידים. הנה הפרמטרים העיקריים ומומלץ להכיר אותם אם רוצים לחסוך בהוצאות ולהבין על מה משלמים:

  • סוג וגוון הזכוכית שבה משתמשים
  • גובה ומידות הגדר
  • עיצוב ומראה דקורטיבי
  • מורכבות ההתקנה
  • תוספות מיוחדות כגון מאחזי יד

בבחירת גדר זכוכית מחיר לא בא על חשבון בטיחות

הטעות הנפוצה היא לחפש את הגדר הזולה ביותר ולנסות לחסוך בהוצאות באמצעות פשרה על איכות הזכוכית. זו טעות שעלולה לעלות ביוקר, כי בעת הזמנת גדר זכוכית מחיר לא אמור לבוא על חשבון בטיחות. מעבר לכך, יש כיום תקן שקובע באיזה זכוכית אפשר להשתמש. לפי התקן צריך להתקין זכוכית רבודה בלבד, שמיוצרת בהדבקה של שתי שכבות עם שכבת ביניים מפלסטיק ביניהן.

התקנת גדר לפי תנאי השטח

כפי שאפשר להבין, מורכבות ההתקנה משפיעה על המחיר ודורשת היערכות מראש. בעיקר מומלץ לבחור את עובי הזכוכית בהתאם לתנאי השטח ולהתייחס לתקנים הרלוונטיים. התקן משתנה בהתאם לעומסים מבניים ובהמשך הוא קובע את צורת העיגון של הגדר לחצר, לגינה או לכניסה של הבית.

שקוף שהגדר שלנו תתאים לך!

במסגריית ולקס יבחרו עבורך זכוכית שמקטינה סיכון לפציעות ונפילות וימליצו על גדר בטיחותית. בבואנו להקים גדר זכוכית מחיר טוב הוא חלק מהשירות שלנו – ובחיוג למספר 03-5350006 יתאפשר לך לחסוך זמן וכסף.

שתף