5 רעיונות לעיצוב ייחודי של חלונות עץ.

תוכן 

• חלונות עץ בעיצוב אישי

• בקשות / פריסות

• ויטראז ‘

• צחצוח ומסגרת של מסגרת

• אביזרי עילית וידיות

• אדני חלונות

בזכות האופנה לדיור העשוי מחומרים בטוחים וידידותיים לסביבה, הפופולריות הקודמת שלה חוזרת לבתי עץ. לצורך הזיגוג שלהם משתמשים במבני מתכת-פלסטיק מודרניים, אך רק חלונות עץ יפים יהפכו את העיצוב של בית או קוטג ‘העשוי מעץ לשלם והרמוני.

חלונות עץ בהתאמה אישית

לייצור מסגרות חלונות בעזרת סוגים שונים של עץ. החומר הזול וקצר החיים הוא עץ מחטני כמו אורן, אשוחית. זה עמיד בפני לחות גבוהה ונתון לנזק מכני. כאן יש מידע נוספת על חלונות עץ

5 רעיונות לעיצוב ייחודי של חלונות עץ

לארץ ‘יקר יותר, אך אמין יותר. הוא עמיד יותר בפני שינויים בתנאי אקלים ועיוות. במהלך הפעולה, חוזקו משופר.

האפשרות העמידה ביותר בלאי ועמידה – מסגרות אלון מובחרות. יש לציין כי בשל הצפיפות וחומרתו של עץ אלון הכנתו אורכת זמן רב. והאבזרים חייבים לעמוד במפרט הטכני.

ניתן להצטייד בבית העץ המודרני בחלונות העץ האירופי. הוא עשוי משלוש שכבות עץ קצרות. מסגרות כאלה יכולות להיות בכל גודל ותצורה, וטכנולוגיית ייצור מגבירה את ההתנגדות של מוצרים לדפורמציה ותנאי אקלים.

Eurobar n לא נסדק, שומר על צורתו, בעל בידוד קול טוב. כדי להתאים מסגרות כאלה לפנים, פורניר של מינים חשובים של עצים משמש לקישוטם.

על מנת שבית עץ מודרני יעמוד בכל התקנים והדרישות הנדרשים, חלונות חייבים להיות בעלי עובי מסגרת של לפחות 78 מ”מ. היקף הפרופיל חייב להיות מצויד בכמה אטמים (לפחות 2 יח ‘).

הדרך הטובה ביותר להגדיל את המאפיינים הטכניים של מסגרות עץ היא לצייד אותם בחלונות עם תא כפול אחד עם זכוכית בעלת חיסכון באנרגיה או 2- ו 3-תא עם זכוכית פשוטה. קלות פתיחה וסגירה של חלונות אירו כאלה הם בעלי פונקציה של אוורור ואינם דורשים טיפול מיוחד. המסגרות עבורם עשויות עץ מודבק מכל סוגי העץ האפשריים. כדי לשפר את המאפיינים הטכניים, עץ משולב עם אלומיניום.

לצורך עיבוד עץ משתמשים בהספגות מיוחדות עם תכונות נגד פטריות וצבעי אקריליק.

אחד הרעיונות הטובים ביותר הוא טיפול עם ניסוחים זיגוג של פוליאוריטן או אלקיד-urethane. הם מעניקים לעץ לזרוח, את הצבע והמרקם הרצוי, מאריכים את חייו, מגנים עליו מפני השפעות אטמוספריות (קרני UV, לחות גבוהה, שינויי טמפרטורה, כפור).

בית העץ המודרני יכול להיות מצויד בחלונות מלבניים או מרובעים סטנדרטיים. בנוסף, הם מיוצרים במעגל עגול, משולש, טרפז, מקושת וכל תצורה אחרת.

חלונות עץ יכולים להיות בעלי כנפיים 1, 2 או 3. מנגנון הפתיחה נעשה מתנדנד או מסתובב, עם או בלי מתחזה. העץ מאפשר ליצור חלונות לפי רישומים משלך ופרויקטים פרטניים. אתה יכול לבחור עיצוב פנים בכל סגנון

טקסטורה שלחולונות העץ
חלונות עץ עם שפרוס
זכוכית צבעונית
זכוכית צבעונית
חלונות עץ עם שפרוס
חלונות עץ עם שפרוס
צבע שונה
חלונות עץ בצע שונה

פריסות

לעיצוב חלונות באמצעות משקופים דקורטיביים – spros עשויים מתכת, עץ, פלסטיק. הם יכולים להיות רחבים, צרים, ישרים, מגולפים, מקושתים, עגולים. בעזרתם ליצור ציורים עיצוביים על בד החלון.

הסוגים העיקריים של פריסות:

  1. קונסטרוקטיבי. במקרה זה, התפאורה מחלקת את הבד לחלונות בעלי זגוג כפול עצמאי. מבנים כאלה משמשים לזיגוג שטחים גדולים. עם דיסקים רוחב 56 עד 160 מ”מ.
  2. הוונציאני. זהו כריכה מזויפת המודבקת על זכוכית מצד אחד או 2 צדדים. זה יכול להיות חתך טרפז או חצי עיגול. זה בולט מעל פני השטח ב 5-15 מ”מ. רוחב הרצועות נע בין 20 ל- 40 מ”מ. הדבק אותם על קלטת או על דבק סיליקון. מגע עם הדבק יכול להפחית את תכונות הבידוד התרמי של זכוכית.
  3. וינה. הם ממוקמים, כמו אלו הוונציאנים, אך משתמשים במסגרות מרוחקות באמצע החלון הזגוג כפול.
  4. אינטרגלס. אלה הם המשטחים המוצבים בתוך החלון הזגוג כפול. כך שהזרוסים אינם מקטינים את תכונות הבידוד התרמי של המשקפיים, המרחק ביניהם צריך להיות לפחות 12 מ”מ. בנוסף, הם משתמשים אטמי מרחק סביב היקף המסגרת.
  5. זוהי מסגרת נפרדת של קרשי מתכת או עץ, המוצבת מחוץ לחלונות במרחק של 3 מ”מ. קל לחבר אותה לקופסת עץ באמצעות תפסים או צירים.
חלונות עץ עם שפרוס

זכוכית צבעונית

זכוכית צבעונית

צירת אמנות – ויטראז’ים בבתים מעץ, עיצוב שתמונותיהם ניתן למצוא לא רק באינטרנט, אלא גם מדריכי טיולים. טכנולוגיות מודרניות הופכות זכוכית צבעונית לנגישה יותר.

חלונות ויטראז ‘הם תמונה או פסיפס מחתיכות זכוכית צבעונית. הדגשים צבעוניים נופלים על הרצפה והקירות, ומקשטים את הפנים. התמונה משתנה בהתאם לזווית ועוצמת אור השמש. בייצור מודרני, הציור מוחל על משטח הזכוכית בעזרת צבע שמן, שרף, סרט מיוחד.

בנוסף השתמש בחוברת פח ליצירת קווי המתאר של התמונה. שיטה נוספת ליצירת קומפוזיציות זכוכית צבעונית היא הדבקת פיסות זכוכית פנים על בד זכוכית.

חלונות מזכוכית ויטראזית אינם מאפשרים לקרניים אולטרה סגולות להיכנס לבית, ומגנים על רהיטים, מכסים קירות ורצפות, טקסטיל מפני שחיקה. זוהי אפשרות טובה לבחירת חלונות הממוקמים בצד שטוף השמש. חלונות מזכוכית ויטראז מפזרים ומרככים תאורה, מוגנים מפני חום, כמעט ללא השפעה על התאורה.

צחצוח מסגרת ופטינציה

אחד הפתרונות העיצוביים המעניינים לקישוט בתי עץ הוא הזדקנות מלאכותית של מסגרות חלונות. ההליך מאפשר לך להדגיש את מרקם החומר, ומקנה לו מראה אלגנטי ומרהיב. הזדקנות משמשת גם בפנים קלאסיים וגם פנים כפריים.

הפטנציה מתחילה עם הפשטה ומלטש. ואז המשטח הוא דרוך וצבע הבסיס מוחל. זה יכול להיות כתם או ציפוי אקרילי. קומפוזיציה מורחת מוחלת על גבי. הציפוי הנפוץ ביותר הוא שחור, כסף, ברונזה או זהב.

אם אתה רוצה להחשיך את העץ, השתמש בפטינה ביטומנית. על מנת להדגיש את המרקם – אקריליק שקוף, שמן או שעווה. ניתן ליישם את הקומפוזיציה על כל המשטח או רק על החלקים האישיים שלו. ואז הוא לכה, מבריק או מט.

דרך נוספת ליישן חלונות היא הברשה. זהו הסרת סיבי עץ רכים למרקם את פני השטח. מברישים עם מברשת נוקשה. ואז המשטח נטחן קלות, ומבטל קוצים.

לאחר מכן, הרכב לפטורין נספג עמוק יותר. אתה יכול פשוט לכסות את המסגרות בשכבה לכה כפולה. הברשה משמשת רק לעיבוד אורן, אפר, אגוז, עץ אלון, לגש וארז.

פינת הדל עץ מיוחד
פינה של חלונות עץ מיוחדים
אביזרי עילית וידיות
ידיות של חלונות העץ

חלונות עץ יקרים דורשים אביזרי איכות. זה מוזמן בשלב בחירת החלון. זה לא רק תפאורה, אלא גם פונקציונליות, ארגונומיה וקלות שימוש. יש לתכנן מחברים, מנעולים ומנגנוני פתיחה למסגרות כבדות, לעבוד בצורה שקטה ובשקט, ולמנוע עיוות. לכן חסכון בהם לא שווה את זה.

אלמנטים פונקציונליים עשויים לרוב מפלדה או פליז. היתרון של פליז הוא עמידות בפני קורוזיה ועמידות בפני שחיקה.

אביזרי נוי חייבים להתאים חיצונית לסגנון הפנים. כדי לתכנן חלונות מעץ טבעי, השתמשו בידיות העשויות באפקט עתיק או פטינה, מזויפות, מעץ, פלדה או פליז, משובצות חרסינה או אבני חן. אתה יכול להזמין אביזרים לדגימות היסטוריות או לרכוש עתיקות.

אדני חלונות

אפילו בשלב של בחירת חלונות הם מחליטים מאיזה חומר יהיו עשויים אדני החלונות. אדניות עשויות עץ או אבן טבעית משולבות בצורה הטובה ביותר עם מסגרות עץ.

אדני חלונות אבן עשויים גרניט. גווני הגרניט העיקריים הם שחור, אדום, אפור. הוא אינו סופג לכלוך או לחות, עמיד בפני נזק מכני והשפעות של כימיקלים ביתיים, אינו חושש משינויי טמפרטורה, קל לטפל בו. ניתן לשחזר וללטש אותו. החיסרון העיקרי הוא המשקל הגבוה של הצלחות.

הצבעים העיקריים של שיש הם חלב, אפור בהיר, ורוד. הוא חזק ועמיד, עומד בקיצוניות בטמפרטורה, מתחמם באופן שווה מסוללות בחורף ומונע היווצרות עיבוי על החלונות. בגלל המבנה הנקבובי השיש סופג לחות ולכלוך. עם זאת, לא ניתן לנקות אותו באמצעות חומרי ניקוי פשוטים. בנוסף, הוא חושש מחומצות.

אתה יכול גם להשתמש באדני חלונות עשויים שיש יצוק (מלאכותי). זה זול יותר, אינו סופג לכלוך והוא בטוח לחלוטין.

אדני חלונות מעץ הם אמינים ועמידים. החומרים הטובים ביותר עבורם הם דובדבן, אשור, אלון, מהגוני, אגוז לשם הרמוניה, צבע ומרקם אדן החלון והחלונות צריכים להיות תואמים.

מאמר על חלונות עץ אלומיניום -החלון הכי עמיד עם חיפוי שלמסגרת מעץ

 

שתף