fbpx
contact-buttom
תפריט

חלונות עץ מלא-חלון אמיתי

חלונות עץ מלא

חלונות עץ מלא

ויטרינה עץ מלא

ויטרינה עץ מלא

דלתות עץ מלא

דלתות עץ מלא

חלונות עץ מלא דוגמאות

חלונות עץ בשילוב אלומיניום

חלונות עץ בשילוב אלומיניום

חלונות עץ מלא בשילוב אלומיניום

יצור חלונות עץ מלא בשילוב אלומיניום לפי מידות שלך וצרכים שלך. עם ים אפשרויות עיצוב. חלונות אמתיים עם זכוכית מולטי פונקציונלי שנותנת לך לחסוך באנרגיה שלך בביתך. ושומרת על קור בקיץ ועל חום בחורף. כולל פרזול וצבעים מגרמניה. וכול הסטנדרטים אירופיים.

יתרונות חלונות עץ מלא

  1. אנו משתמשים בעץ מלא צבוע במפעל באירופה ולא בשטח.(בשטח רק תיקונים עם צריך)
  2. פרזול גרמניGretsch-Unitas  
  3. אנו משתמשים בצבע על בסיס מים של חברת Remmers
  4. איטום גומיות מגרמניה Schlegel
  5. יצור לפי מידות שלך (אתה לא חייב לבנות חלונות לפי מידות שאני אומר לך).
  6. אפשרות בחרת צבע כל גוון.
  7. זכוכית ששומרת על חום וקור בתוך ביתך. זכוכית בידודית וזכוכית בתקן I 4|16|4
חלונות עץ
חלונות עץ בשילוב אלומיניום

חסרונות חלונות עץ מלא

  1. בגלל יבוא חלונות מעץ מלא לארץ זמן הספקה הוא עד 90 יום מזמן קבלת מידות ומקדמה(עם זה משהו שמפריע לך אפשרי לקבל חלונות בלגיים מברזל שאנחנו מיצרים אצלנו במפעל תוך 3-4 שבועות תלוי ברמת גימור וכמות המוזמנת.)
  2. מחיר גבוהה מה חלונות בלגיים ולאלומיניום.

איזה עץ משתמשים לחלונות מעץ מלא אצלנו?

המלצה על בחרת עץ בארץ לחונות עץ מלא

כמובן אנו בוחרים את העץ הטוב שקיים בשוק בשביל ה לקוחות שלנו אבל בארץ בגלל הטמפרטורה הגבוהה והשמש החזקה שיש לנו. למרות לשימוש בצבעים מיוחדים של חברת  Remmers. לשמירת על המוצר שלנו. אנחנו ממליצים להשתמש בעץ אלון ואורן. ושכמובן שהאורן פחות חזק מאלון.

איזה עץ אפשר להישתמש

אביזרים ואטימות של חלונות עץ מלא

גומיות איתום לחלונות עץ אלומיניום

אביזרים ואטימות של חלונות עץ מלא כל חלון הוא בא באיטום גומיות מגרמניה של חברה Schlegel

גומיות איתום לחלונות עץ מלא

פרזול של חלונות עץ אצלנו. ידיות ונעילה.

פרזול גרמני של חברה Gretsch-Unitas שעובדת אורך שני בשוק האירופאי ובכל האולם. אם אפשרויות ואופציות שונות של פתיחה של חלון או דלת מה שזה לא יהיה. החלונות שלנו די כבדים עם זכוכית מולטי פונקציונלי. והפרזול חייב לעמוד בעומסים הקשים ולעמוד אורך שנים רבים.     

ידיות לחלון עץ
ידיות לדלת עץ
נקודות נעילה של חלון עץ
פרזול מיוחד של חלונות עץ

אם תמיד חלמתם על חלונות עץ, המאמר הבא הוא עבורכם! בשורות הבאות תקבלו מידע אודות בחירה נכונה של חלונות עץ, יתרונם ועוד.

חלונות עץ: האלמנט שכל זקוק לו בבית

חשיבותם של חלונות עץ עבור האופי, התחושה והרושם מהחלל התגלתה באדריכלות כבר לפני שנים רבות. יש משהו באור הטבעי שנכנס הביתה, או אפילו למשרד וכד’, שהופך את החלל מיד להרבה יותר נעים, מרווח ומזמין. לא פלא, שאנשים רבים בוחרים, דווקא בישראל שטופת השמש, לשלב חלונות גדולים ובולטים בביתם, על אף החום שיכול להיכנס דרכם.

אולם, אנשים רבים אינם משקיעים את תשומת הלב הראויה למסגרת החלון, שמהווה אלמנט אסתטי בלתי נפרד ובעצם, מעניקה לחלון את העיצוב והנופך הרצוי. כך למשל, חלונות עם מסגרת מרובעת וסטנדרטית תתאים לשלל העיצובים המודרניים שאנו רואים כיום בשוק, לעומת חלונות עם גימורים, תוספות של קורות עץ במקומות שונים בחלון ואף שילוב קווים מעוגלים למיניהם, כל אלו יכולים להתאים לעיצוב כפרי שגם הוא נפוץ מאוד בבתים ובכלל. אחרי שהבנו את החשיבות של מסגרת החלון. הגיע הזמן לעסוק בחלונות עץ בפרט.

חלונות עץ: יתרונות, תפקידים ועוד

לחלונות עץ כמה יתרונות מרכזיים, ההופכים אותם לאהובים כ”כ בישראל ובעולם בכלל: ראשית, מבחינה פונקציונאלית, העץ הוא חומר מבודד מצוין ולכן, שילובו בחלונות (עם זכוכית מתאימה כמובן) מאפשר בידוד מעולה הביתה. שנית, ניתן לשלב את העץ עם מתכות המקנות לו חוזק נוסף, הגנה וסגנון, כמובן עבור אלה שמעדיפים את מראה מסגרת המתכת. בנוסף, הזכרנו לעיל את העובדה שניתן להוסיף לעץ גימורים שונים וע”י כך להתאים אותו לסגנונות עיצוביים בבית.

 באשר לבחירת חלונות עץ, יש לשים לב לאיכות חומרי הגלם, לרבות סוג העץ עצמו (עם עדיפות לחלונות עץ מלא), אך גם לחלקים אחרים בחלון, כמו הזכוכית (שצריכה לעמוד בתקנים מסוימים), מתכונות שונות המשולבות בחלון ומנגנון הפתיחה או הסגירה. זכרו, חלון עץ שאינו איכותי אולי ייראה יפה בהתחלה, אבל תמיד קיימת הסכנה של בליה מהירה שגם תיצור פגם אסתטי בחלל, אולם גם תפריע לתפקוד החלון באופן כללי.

חלונות העץ של מסגריית ולקס: איכות ברמה אחרת

מסגרות העץ שלנו מגיעות מאירופה (נכיר כי מדובר בחלונות עץ מלא) ממפעל איכותי ביותר ובנוסף, עבודות הפרזול נעשות גם הן בגרמניה. חשוב לצין במיוחד את שיטת איטום החלונות שלנו ע”י גומי מיוחד המיוצר בגרמניה, ומאפשר לנו לאטום את החלונות באופן היעיל ביותר ומעבר לכך – להתאים את חלונות העץ שלנו לאקלים הישראלי שיכול לשחוק מהר מאוד חומרים כמו גומי, עץ ואף מתכות מסוימות. איטום חלונות עץ אינו עניין של מה בכך ולכן אנו מקפידים גל האיכות הטובה ביותר. כל לקוח המגיע אלינו יכול לבחור את המידות הרצויות לחלונות וכמו כן, גם את גוון מסגרת החלון ואת העץ עצמו.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
קבלת יעוץ חינם

×
Call Now Button