שערים אוטומטיים חשוב שזה עובד!

[the_grid name=”gate-automat”]

כאשר מדברים על שערים אוטומטיים אחת מהסטיגמות הראשונות שעולות לראש אלה שערי מתכת גדולים ומגושמים, אך לא כך הם פני השטח אם תבחרו בחברת Valex שהיא זאת שתבצע עבורכם את היבוא וההתקנה של השער האוטומטי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון שערים אוטומטיים שאמורים לספק לכם את מבוקשכם, מצד אחד שער אוטומטי קטן עבור חנייה פרטית ומנגד שער אוטומטי חזק וגדול עבור מפעלים או בתי עסק – כיום ההיצע בתחום הזה הוא רב ורחב, והבחירה נמצאת בידיים שלכם איזה שער אוטומטי הוא הטוב ביותר עבורכם.

איך ניתן להפעיל שערים אוטומטיים?

אנו דוגלים בשתי שיטות עיקריות להפעלת שערים חשמליים, האחת באמצעות שלט מיוחד הפותח את השער ממרחק מסוים. האופציה הזאת היא העדיפה ביותר על רוב האנשים, החיסרון העיקרי של השיטה הזאת הוא שצריך להימצא בקרבת השער ואין אפשרות של פתיחה מרחוק. אופציה שנייה היא אידיאלית עבור אלה המחפשים שליטה מרחוק על השער, שיחת טלפון למספר המסונכרן עם המנגנון של השער תביא לפתיחתו. אלה שתי האופציות העיקריות, וביחד אתכם נבחר את האופציה שתהיה הטובה ביותר עבורכם.

התאמת השער האוטומטי לצרכים שלכם

אנו שמים בראש ובראשונה את טובת הלקוח לנגד עינינו, ולכן כאשר אנו בחברת Valex מתקינים שער אוטומטי לבית פרטי או לעסק – אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים ביותר החשובים ללקוח. אם זה במבנה של השער עצמו או מנגד באופן הפתיחה והסגירה שלנו, אנו מקנים לכם אפשרויות רבות כך שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים ותהיו שבעי רצון כבר מהרגע הראשון.

שער אוטומטי – כשאיכות ומחיר נפגשים

אנו לא מתפשרים על האיכות של השערים האוטומטיים אותם אנו מתאימים ללקוחות שלנו, אך מעבר לכך אנו דוגלים לשמור על מחירים שפויים – שיגרמו לכל אחד לבחור שער חשמלי בהתאם לצרכים שלו. כך שאם אתם מחפשים מקום שיספק לכם שער אוטומטי במחיר המשתלם ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אל אחד הנציגים שלנו ולשמוע את ההצעה האטרקטיבית שלנו.

אנו נדאג לספק מחיר הוגן, שירות ראוי ויחס מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך – ההצלחה שלנו בחלוף השנים נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות. עבורנו כאשר הלקוחות מרוצים מכל שער אוטומטי, עשינו את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר – וכך או פועלים לאורך שנים. שערים אוטומטיים זה רק אצלנו, כי אצלנו תקבלו את כל החבילה מבלי לחפש זמן רב או לשמוע הצעות לא הולמות.

שתף