fbpx
contact-buttom
תפריט

חלונות אלומיניום בשילוב עץ

בחירת חלונות הביתה היא מטבע הדברים החלטה חשובה מאין כמוה. מעבר לפן האסתטי שבדבר. לחלונות השפעה ישירה על חיינו בכל הקשור לטמפרטורה בבית, עניין האיטום\נזילות, נוחות השימוש וכד’.  לא משנה כמה חלונות או באיזה גודל החלונות שיש לכם בבית. במאמר הבא נסביר לכם על חלונות אלומיניום בשילוב עץ. “הדבר הבא” בעולם ייצור החלונות בארץ ובעולם.

סוגי חיפוים אלומיניום לחלונות עץ

חלונות עץ או אלומיניום: מה ההבדלים העיקריים?

אנשים רבים המעוניינים לחדש, לשפץ או לבחור חלונות חדשים לחלוטין הביתה, שואלים עצמם: איזה חומר עמיד יותר, אסתטי יותר וישמש אותם לאורך זמן. אז ראשית, חשוב להבין ששני סוגי החלונות הם עמידים ואיכותיים. כשהתכונות האלה תלויות בעיקר בחומרי הגלם שמהם מיוצרים החלונות. עם זאת, השאלה לגבי בחירת חלונות עץ או אלומיניום תלויה במידה רבה בטעם האישי, בגודל החלון, בעיצוב שכבר יש לכם בבית וברמת הבידוד שאתם מעוניינים בה.

עם זאת, ניתן להצביע על כמה הבדלים עיקריים:

  • אלומיניום או מתכות באופן כללי, הם חומר גלם עמיד יותר מעץ
  • העץ עם זאת, הוא חומר מבודד מצוין

לכן, בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בדרישה לחלונות עץ אלומיניום, המשלבים בין שני החומרים. בשורות הבאות נעניק לכם מידע מפורט יותר.                          

מהם חלונות אלומיניום בשילוב עץ?

חלונות אלומיניום בשילוב עץ הם בד”כ חלונות שלהם מסגרת נראית ממתכת האלומיניום, עם עץ המשולב בפנים כדי להגביר את עמידות החלון ובעיקר, הבידוד. חלונות אלומיניום בשילוב עץ נעשים נפוצים בישראל ובעולם בכלל, בעיקר הודות ליתרונותיהם הרבים והמראה האסתטי שלהם שמשתלב נהדר עם סוגים שונים של עיצובים.

בטיחות של חלונות עץ וחלונות עץ אלומיניום.

כאן חשוב לציין שבסרטון יש לנו חלון PVC אבל זה לא חשוב כידובר על מנגנון של חברת ROTO. אפשרי להתקין אותו בכול חלון אם זה עץ או אלונמיניום.

יתרונות חלונות האלומיניום משולבי העץ:

  • עמידות מפגעי הסביבה – העץ האיכותי המשולב בפנים, בשילוב שכבות הזכוכית ומסגרת האלומיניום מקנה לחלון עמידות הנשמרת לאורך שנים, מפני קור, חום וכד’.
  • בשונה מסוגים אחרים של חלונות, כאן מדובר על חלון מבודד ברמה גבוהה מאוד ומתאים לאזורים שונים ולגדלים שונים של חלונות (ללא קשר לכמות אור השמש שהחלון חשוף אליה וכד’).
  • מבחינה אסתטית, החלון מתאים במיוחד עבור מיש מעדיף את מסגרות המתכת על פני מסגרות העץ, אולם עדיין מעוניין בכל היתרונות שהזכרנו לעיל.

למעשה, חלונות אלומיניום משולב עץ מומלצות לכל דירה, משרד וכד’, וכן מתאימות כאמור לעיצובים רבים.

חלונות אלומיניום עץ: מדוע לבחור במסגריית ולקס?

המסגרייה שלנו עובדת עם חומרים איכותיים ביותר שחלקם אף מיוצרים בחו”ל, לרבות גרמניה. הן הזכוכיות המשולבות בחלון, הן האלומיניום ועבודות הפרזול בו וצבעי המסגרת נבחרו בקפידה ונודו לסייע ללקוחותינו ולהעניק להם את החלונות הפונקציונאליים ביותר המותאמים גם לאקלים הישראלי. תוכלו לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות וכמו כן, גם לבקש מידות מותאמות אישית של החלון. צוות המסגרייה שלנו הינו מנוסה הן מצד ביצוע עבודות ההתקנה, אולם גם מצד תחום הייעוץ ללקוחות, ולכן כל לקוח המגיע אלינו יוכל לקבל ייעוץ אישי בנוגע לחלונות עץ אלומיניום המתאימים לו.

יתרונות נוספים של המסגרייה שלנו

אנו עובדים עם לקוחות במגוון אזורים בארץ, לרבות המרכז או ירושלים, כך שגם לקוחות המעוניינים בחלונות עץ אלומיניום בירושלים יוכלו לקבל מאתנו שירות וכמובן, את המוצרים האיכותיים ביותר. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אופציות של חלונות עץ אלומיניום מבודדים וחלונות מבודדים בכלל, וכן גם חלונות ודלתות עץ אלומיניום המיוצרים באותה שיטה.

חשוב לציין, שדלתות עץ אלומיניום מספקות בדיוק את אותן יתרונות של החלונות, כך שמומלץ מאוד לשקול לשלב אותם בבית אם כל מה שסיפרנו לעיל מצא חן בעיניכם. זכרו, כי המפתח לקבלת חלונות, דלתות או כל רהיט איכותי אחר בית הוא שילוב בין איכות הייצור, איכות חומרי הגלם והתאמת המוצר עצמו לחלל בו הוא משולב.

נשמח להעניק לכם פרטים נוספים אודות החלונות שלנו, הדלתות ושאר מוצרי העץ והמתכת שאנו מספקים ללקוחות בארץ. צרו קשר או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
קבלת יעוץ חינם

×
Call Now Button