חלונות עץ מחיר

דוגמאות נוספות של חלונות עץ שילוב אלומיניום

דוגמאות נוספות של דלתות עץ  אלומיניום

פרטים נוספים על חלונות עץ

חלונות עץ הם החלום של אנשים רבים המעוניינים לשלב אותם  בביתם וליהנות מכל אותם יתרונות הגלומים בהם. עם זאת, המחיר של חלק מהחלונות יכול להרתיע מעט. לכן, במאמר הבא ננסה לעשות סדר בכל הקשור לחלונות עץ ומחירם.

ממה מושפע מחיר חלונות העץ.

באשר לחלונות עץ המחיר מושפע בד”כ מגורמים כמו: סוג העץ, גדול החלון, עובי או כמות העץ הדרושה, עיצובים מותאמים אישית וכן, גם מחיר ההתקנה. מטבע הדברים, ככל עוד שחומרי הגלם יהיו איכותיים יותר, מעוצבים יותר ויידרשו בכמות רבה יותר – כך גם המחיר יעלה בהתאם. בנוסף, ככל עוד שהחלון או המנגנון בו מיוצרים בטכניקה מתוחכמת יותר, כך גם המחיר אמור להיות גבוה יותר. חלק חשוב מהעלות של חולונות עץ. זה עם זה ויטרינה או חלון. לא רק בגלל הגודל וגם בגלל המנגנון נעילה והזזה והמשקל של החלון וזכוכית. בא נקח מחירים מקסימליים.

האם חלונות עץ חייבים להיות יקרים?

לא בהכרח. ייתכן שחלונות עץ ייראו ממבט ראשון יקרים יותר מוסגים אחרים של חלונות, אול כשלוקחים בחשבון את העמידות שלהם (רק במקרה שחומרי הגלם איכותיים כמובן), את המראה הייחודי שלהם ואת הנופך שהם מקנים לבית, חשיבות המחיר הגבוה לעיתים מתגמדת מעט, מה גם שניתן למצוא חלונות עץ איכותיים במחירים סבירים לחלוטין, כך שממש אין צורך לשבור את הכיס בהכרח.

חלונות עץ זולים מדי – לא היינו סומכים על זה

חשוב לזכור שמחיר חלונות עץ, גם אם הוא נראה גבוה יחסית, איננו מגיע “משום מקום”, וכן מחיר העץ המלא למשל, הזכויות וכד’, כל אלו כאמור מתבטאים במחיר כפי שהסברנו לעיל. לכן, אם אתם נתקלים במחיר זול מדי ומחשיד של חלונות עץ, היינו מליצים לכם לבדוק  שוק את חומרי הגלם, שכן אף אחד מאתנו לא מעוניין בחלון המתבלה מהר. בנוסף, תוכלו לברר אודות מחירים של סוגים שונים של חלונות עץ להשוואה, כמו חלונות עץ אלומיניום מחיר וכן הלאה.

ועוד דבר נוסף – אם אתם כבר הולכים על חלונות עץ בבית, עשו לעצמכם טובה גדולה ודאגו שהם יהיו מהאיכות הגבוהה ביותר כי אחרת, אתם מסתכנים בנזקים המצריכים תיקונים, החלפות ובקיצור, הוצאת תקציב נוסף ומיותר.

למשל: 

חלון רגיל תעלה כ 1000$ למטר רבוע.

חלונו ויטרינה עץ אלומיניום תעלה 1500$ למטר רבוע.

המחירים כמובן לפניי מע”מ.

ולא לשקוח שהיצור כאן לפי מידות שלך. וכמובן הכול תלוי בחלוקה וכמות המטרים בשטח.

מעוניינים לשמוע אודות חלונות העץ שלנו ומחירם? נשמח לספר לכם פרטים נוספים. הגיעו אלינו, התקשרו או השאירו פרטים באתר, ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

שתף