מעקות בטיחות שלנו - ראש שקט שלך.

מתי יש צורך להתקין מעקות בטיחות? כיצד מכינים ומתקינים את המעקה? אילו עיצובי מעקות קיימים? היכן אפשר לייצר מעקה בהזמנה אישית?

התקנה של מעקות בטיחות מתבצעת בכל מקום בו יש צורך בעזרה למען עלייה וירידה במדרגות ובכך מקום בו יש ליצור הפרדה בין גבהים. על פי התקן, בכל מקום בו יש מעל לשלוש מדרגות, חובה לשים מעקה, אך במידת האפשר מומלץ להתקינו גם במקרה וישנן שתיים או שלוש מדרגות בלבד. התפקיד של המעקה הוא לתת הגנה מפני מעידה ונפילה וחשוב שהוא יותקן בגובה הנכון ויוכל לשאת משקל העומד בתקן.

הכנה של מעקה לגרם מדרגות והתקנתו

הכנת מעקה בטיחות תתבצע על פי הנתונים הקיימים במקום. אפשר לראות מעקות הדומים זה לזה, אך בכל בית ומבנה ישנה דרישה שונה ולכן חשוב לדעת את הנתונים במקום טרם הכנת המעקה. בנוסף, יש להקפיד על התקנה מקצועית וחיבור חזק כך שהמעקה יוכל לשאת משקל, גם במקרה של מעידה ונפילה.

הכנת מעקה בטיחות להפרדה בין גבהים

כאשר ישנם מפלסים אשר המעבר בניהם עלול להיות מסוכן ולגרום לנפילה, יש ליצור מעקה שימנע אותו. למעשה, בכל מקום בו ישנם שני מפלסים העולים על הפרש גובה של 60 ס”מ יש לדאוג להגנה מתאימה. התפקיד של המעקה הוא לשמור על כך שאנשים לא יפלו ובכך למנוע נזקים חמורים.

עיצובי מעקות

כל מעקה חייב להיות חזק, לעמוד בתקן מבחינת הגובה של המעקה והפתחים ומעבר לתקן אפשר לבחור את העיצוב המתאים למקום.

אם המעקה מיועד להיות בחוץ, בנוסף לעיצוב שלו, חשוב שהוא יעבור גם הליך של גלוון והגנה מפני מזג האוויר. אם הוא מיועד להיות בתוך מבנה, יש להקפיד על צביעה דו-שכבתית ולמנוע את קילוף הצבע.

אנו לא מייחסים חשיבות יתרה למעקות הבטיחות אשר פזורות כמעט בכל מקום, אך מידיי יום אנו חוזים במספר גדול במיוחד של מעקות בטיחות בין אם זה בבית או ברחוב. מעקות בטיחות מפרידות מונעות מאסונות לפקוד אותנו לעיתים שכיחות, וכך בעצם כאשר נדרשת חציצה בין מקום למקום – הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, זה באמצעות מעקות בטיחות.

מעקות בטיחות לבית – האם זה נדרש?

אומנם שכיח יותר לראות מעקות בטיחות ברחוב, אך חציצה נדרשת גם לדירה שלנו – ולכן אנו בחברת Valex נשמח להתאים לכם מעקה בטיחות לבית שלכם בין אם זה למרפסת או לחצר שלכם. התקנת מעקה בטיחות הוא חשוב במיוחד, ואסור לכם לסמוך על כל חברה שתבצע עבורכם את התהליך – הצוות המיומן שלנו בחברת Valex מתמחה בהתקנת מעקות בטיחות ואנו נשמח לצרף אתכם אל מעגל הלקוחות שלנו.

מעקות בטיחות לעסק – מבחר רחב ידיים

כאשר אתם צריכים לבחור מעקה בטיחות לעסק שלכם אינכם מוגבלים בסוג המעקה, אנו בחברת Valex מציעים עשרות דגמים של מעקות בטיחות מכל הסוגים והסגנונות – כך שתוכלו לבחור ביתר קלות את המעקה המושלם עבורכם. המבחר אומנם יכול להיות מבלבל לעיתים, אך אנו נצוות אליכם איש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום שיכווין אתכם בצורה הטובה ביותר ויביא לכם את האופציות שיהיו ריאליות עבורכם.

מעקה בטיחות – על זה לא מתפשרים

בחיים שלנו אנו נוטים להתפשר על המון דברים גם אם זה לא נראה לעין, אך על מעקות הבטיחות אסור לכם להתפשר בשום מצב – זו לא קלישאה, מעקות בטיחות מצילות חיים באופן מוכח, והן מונעות מאסונות להתרחש רק מעצם הצבתם. אל תתפשרו על הבטיחות שלכם, של המשפחה שלכם ושל הלקוחות שלכם והתקינו עוד היום מעקה בטיחות מעוצב לעסק או לבית שלכם.

לא בוחרים לבד מעקה בטיחות

אומנם נדמה כי בחירת מעקות בטיחות לא אמורה להימשך זמן רב, אך על מנת ליישם את כל היתרונות והדברים החיוביים המגיעים ביחד עם מעקה הבטיחות – מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום, אנו בחברת Valex נספק לכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום המעקות כך שתוכלו להיות בטוחים כי בסוף התהליך אתם נמצאים בידיים טובות. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך ונספק לכם גם שירות אדיב והוגן לאחר ההתקנה של המעקה בבית או במשרד שלכם.

הזמנה אישית

מסגריית ולקס מבצעת מעקות בטיחות בהזמנה אישית. המסגרייה מספקת שירותים שונים בתחום הברזל והמתכת ורואה כל פרויקט כגדול ואין זה משנה מהן הדרישות. כל עבודה עוברת הליך גימור מושלם, כולל גלוון על פי הצורך, צביעה דו-שכבתית, השחזה דקורטיבית ולכל פרויקט ניתנת אחריות מלאה.

שתף