תקן של מעקה. מה צריך לדעת?

חשוב לדעת: מעקה טופס 4 חייב לעבור תקן ישראלי של מעקות. לא משנה עם זה מעקה יפה ויוקרתי, עדיין חובה לעמוד בתקן. מעקות תקניים הם אחד מגורמי ההצלחה הגדולים ביותר שלנו בחברת Valex. אנו מספקים למגוון לקוחותינו אשר פרוסים בכל רחבי הארץ היצע רב של מעקות – כל זאת בהתאם לתו התקן הישראלי, ועל פי חוק התקינות של המעקות אשר קובע כי מעקה תקין הוא מעקה אשר מתנשא לגובה של 105 ס”מ ואילו מעקות פלדה תקניות למדרגות אמורים להגיע לגובה של 95 ס”מ לפחות.

מחפש מעקה תקני? אולי אנחנו יכולים לתת לך פתרון מהמוצרים שלנו?

תקן של מעקה
מעקה לבית
מעקה למרפסת
מעקות למדרגות

מעקות זכוכית


מעקות לבית


מעקות למרפסות


מעקות למדרגות

 תקן מעקות זכוכית – למה כדאי לשים לב?

ישנם מספר פרמטרים אשר חשוב לשים אליהם לב כאשר מדברים על מעקות תקן ישראלי למעקות זכוכית. ראשית על פי תקן מעקות 1142, מעקות זכוכית חייבות להיות בעובי מינימאלי של לפחות 10 ס”מ, דבר שאנו בחברת Valex מקפידים עליו ולא מתפשרים עליו בשום צורה כאשר אנו מתקינים לכם מעקות זכוכית בבית או במשרד. דברים נוספים שחשוב לשים עליהם לב כאשר מתקינים מעקה זכוכית זה לבחור בזכוכית מחוסמת, כך היא לא תיסדק או תישבר חלילה ממכה או חבלה שעשויה להיגרם לזכוכית מסיבות כאלה ואחרות.

מעקה גג תקני – מה צריך לדעת?

מעקה גג תקני הינו מעקה אשר מגיע לגובה של 105 ס”מ לכל הפחות. כמובן שאם ברצונכם להתקין מעקה גבוה יותר זה אפשרי בהחלט. אנו בחברת Valex עומדים בכל התקנים הישראלים, מעקות תקניים הם חלק מהמיומנות היומיומית שלנו. אנו נתאים לכם מעקה גג תקני ברמה הגבוהה ביותר, כך שאתם יכולים לישון עם ראש שקט ולדעת כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

מעקות תקן ישראלי – למה זה חשוב?

התקנת מעקות על פי התקן הישראלי זה דבר שאסור להקל בו ראש. התקן הישראלי בעצם מאפשר לכם (הלקוחות) ולנו (אנשי המקצוע) לשדר על אותו הגל – ולהתחיל מנקודת בסיס בטיחותית ומתאימה בכל סיטואציה. אנו נתאים את המעקות לחלל שבו הינכם רוצים להתקין אותם, כך שכל תקן של מעקה יהיה על פי הסטנדרטים שלנו ועל פי חוות הדעת של צוות המומחים שלנו בחברת Valex שמתעסקים במעקות כבר עשרות שנים בהצלחה מרובה!

תקן מעקות 1142

תקן מעקות 1142 נתן לראות כאן.

תקן מעקות 2142

תקן מעקות 2142 נתן לראות כאן.

שתף