מעקות פנים נותנים יופי לבית שלך.

מתי יש להתקין מעקות בתוך מבנה? מה מייחד את מעקות הפנים לעומת החוץ? כיצד המעקה תורם לעיצוב של הבית?

מעקות הם חלק בלתי נפרד מהבית וממתחמים ציבוריים. הם מפרידים בין שני אזורים ויכולים לתמוך בעת השימוש במדרגות. ההתקנה של המעקה תתבצע לרוב בשל תקן שקבע שיש בכך צורך וזאת כשיש הפרשי גבהים של 60 ס”מ בין שני מפלסים ואם קיים במבנה גרם מדרגות עם שלוש מדרגות או יותר.

מעקות פנים לעומת מעקות חוץ

מעקות פנים מיועדים לכל מבנה פנימי. הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב של המקום והדבר מתבטא בצורה, בצבע ובבחירת החומרים מהם מיוצר כל מעקה. מעקות מתכת המיועדים לאזורים חיצוניים, חייבים לעבור טיפול המגן עליהם מפני חלודה כך שלא ייחלשו לאורך השנים וישנם מקומות בהם החשיבה הפרקטית עולה על זו של העיצוב. מבחינת החומרים, אפשר להשתמש בברזל גם עבור שימוש הפנים וגם עבור שימוש חוץ.

מעקה כפריט עיצובי בבית

יכול להיות שהמחשבה על מעקה בבית גורמת לך לחשוב שמדובר על הפרעה עיצובית, אך ההפך הוא הנכון. באפשרותך להסתכל על המגוון הרחב של דגמי המעקות, לבחור באחד המתאים לביתך או לבקש לעצב עבורך מעקה יחיד ומיוחד. העיצוב יעמוד בתקן הנדרש, ישלב אלמנטים ייחודיים אשר מוצאים חן בעינייך, יהיה חזק ויציב ויתאים בדיוק לחלל שלך. וכמובן זה יכול להיות מעקה זכוכית שילוב ברזל.

מעקה מדרגות המשדרג את המראה שלהן

ייתכן והמדרגות בבית שלך הן אילוץ מבני או שאולי הן לא מוצאות חן בעינייך מבחינת המראה. המעקה יכול לשנות זאת. יש לך הזדמנות להעניק למדרגות את המגע האישי שלך, לשלב בין חומרים, להוסיף אלמנטים מיוחדים ולהפוך את האזור שבדרך כלל לא מקבל התייחסות פרטנית ליחיד ומיוחד. מסגריית ולקס ישמחו לייעץ לך ולהציע לך שלל פתרונות וליצור עבורך את המעקה המושלם עבורך.

מדרגות פנים הן עניין שכיח למדי כאשר חושבים על תכנון בית. לרוב מדרגות יגיעו כאשר מתכננים בית דו מפלסי ומעלה – למדרגות מסוג זה קוראים מדרגות פנים. כאשר בוחרים מדרגות פנים, חשוב מאוד להתאים עבורן מעקה פנים כזה שאמור מצד אחד לשדרג את המראה הסטנדרטי של המדרגות ומצד שני, יתרום וידאג לבטיחון שלכם כאשר אתם עולים או יורדים במדרגות במהלך כל שעות היממה.

מעקה פנים – למען הבטיחות

הסיבה העיקרית לכך שעדיף ורצוי להתקין מעקה פנים במדרגות בבית או במשרד היא למען הבטיחות. פעולת העלייה והירידה במדרגות היא שכיחה במיוחד, ואילולא מעקה הסיכון שמא תיפלו או תאבדו שיווי משקל יכול להיות משמעותי במיוחד. מעקה איכותי הוא כזה העשוי מחומר עמיד וכזה אשר מותקן ברמה גבוהה ושומר על ביטחונם של כל מי שפוקד את המדרגות במהלך היומיום. אנו בחברת Valex שמים דגש מרכזי על בטיחות לקוחותינו, ונספק לכם מעקה פנים ברמה הגבוהה ביותר.

מעקה פנים – מעצב את המדרגות

אחד הדברים החשובים ביותר למדרגות בבית זה לשלב אותם בצורה מושלמת בעיצוב ובחלל שבו הם נמצאים. מדרגות לבדם אינם מכילים עיצוב או תוספת מיוחדת, מעקה פנים אשר מתחבר אל מדרגות פנים הוא זה אשר הופך את המדרגות למעוצבות ומרשימות. אנו בחברת Valex נציג עבורכם סגנונות ועיצובים שונים של מעקה פנים כך שתוכלו לבחור את המעקה האידיאלי מבחינת העיצוב של הבית שלכם, וכמובן שנדאג להתקין ולהבטיח את ביטחונכם באותה הנשימה.

מעקה פנים – במה הוא שונה ממעקה חוץ?

מעקה פנים נועד למדרגות פנים, בשונה ממעקה חוץ המעקה הזה עשוי מחומר חזק אך האלמנט המוביל שלו זה העיצוב. במעקות חוץ אסור לוותר על החוזק והעמידות של המעקה משום שהם חשופים למצבי מזג אויר שונים, אך כאשר מדובר בהתקנה של מעקה פנים אפשר להגיד כי העמידות היא פחות חשובה ומה שיותר חשוב זה לעצב את המעקה כך שהוא יוסיף לחלל שבו הוא נמצא ולא יגרע ממנו. מעקה פנים חייב להיות חזק אומנם, אך העיצוב והמראה שלו זה מעל להכל.

נשמח לעמוד לרשותך

מסגריית ולקס מביאה ניסיון רב, שלל עבודות והיכרות עם עבודת ייצור המעקה. באתר של המסגרייה אפשר לראות שלל מעקות פנים או לבחור לייצר מעקה שעוד לא ייצרנו. אנו נשמח לעמוד לרשותך, להעניק לך יחס אישי, שירות מהיר ואיכות עבודה יוצאת דופן. 

שתף