מעקות לבית עושים רק בטוח.

באילו מקומות בבית מומלץ להתקין מעקות? האם יש כללי בטיחות שיש לעמוד בהם? היכן אפשר לעשות מעקות מעוצבים לבית?

מעקות לבית מגנים עלייך בעת ירידה ועלייה במדרגות, במרפסת ובין חללים בהם ישנו הבדל גבהים. המעקה נותן מענה לא רק על צורך בטיחותי אלא גם עיצובי ולכן בעת בחירתו יש להתחשב בחלל, בעיצוב שברצונך ליצור ובחומרים העומדים לרשותך.

מעקות לבית לשמירה על הבטיחות

אם יש לך ספק לגבי האם קיים צורך במעקה באזור מסוים בתוך הבית או מחוצה לו, מומלץ לא לקחת סיכון. למשל, יכול להיות שיש לך מספר מדרגות בבית ונראה שאין צורך אמיתי במעקה אך בפועל, הוא ישמש אותך ביום יום ויהפוך את הפעולה הטבעית של עלייה וירידה לבטוחה יותר. כך גם בכל הנוגע להבדלי גבהים, בכל מקום שילד ומבוגר יכולים ליפול ממנו, מומלץ ליצור הגנה מעבר למקומות שעל פי התקן מחויבים למעקה.

כללי הבטיחות בנוגע להתקנת מעקה

המטרה של המעקה בבית היא להגן על המתגוררים בו ואורחיהם. בנוסף לכך החוק קובע מתי יש להתקין מעקה ואלו הסעיפים:

  • מרפסות – על פי חוק, יש להתקין בכל מרפסת מעקה.
  • פתח – בכל פתח שיכול להוות סכנת נפילה חובה להתקין מעקה.
  • מדרגות – החוק קובע כי בכל מקום שיש בו יותר משלוש מדרגות יש להתקין מעקה.
  • הפרשי גובה – בכל מקום מחוץ למבנה אשר יש בו הפרש גובה העולה על 60 ס”מ יש להתקין מעקה.

עיצוב מעקות פנים לבית

עיצוב מעקה לבית הוא עניין אישי ובאפשרותך לבחור בעיצוב קיים או ליצור עיצוב ייחודי משלך. מומלץ שהעיצוב יתאים לרוח העיצובית של הבית ולכן באפשרותך לפנות אל המסגרייה ולבחור יחד עם אנשי מקצוע את המעקה המתאים עבור ביתך.

מה התרומה של מעקות לבית?

כאשר אנו בונים ומייצרים את הבית שלנו, אנו שוכחים לפעמים חלק חשוב של המרכיבים שלו. בין השאר, כל בית צריך פרטים המחזקים והופכים אותו בטיחותי לשימוש עבור כל המשפחה. כאשר מדובר בשימוש נבון באמצעים העומדים בפניכם בבית לשם הוספת יופי מבחינת עיצוב, מעקות לבית הינם דרך מצוינת גם לאבזר את הבית בצורה מודרנית וגם לתת לו נגיעה יפה מבחינת עיצוב חדשני ואיכותי. אדם יצירתי יכול למצוא ביטוי גם בהיבטים הטריוויאליים ביותר של החיים, כגון מעקות ברזל לבית.

כיצד נמצא מעקות לבית בעלי יופי ייחודי ומיוחד

מעקות לבית הינם חשובים מאוד כחלק מהמרכיב הבטיחותי. כאשר אין מעקות מתכת איכותיים, אחד מאתנו יכול ליפול בזמן עלייה או ירידה במדרגות לקומה השנייה בבית הפרטי, או בבית הדירות המשותף. מעקות ברזל לבית הינם חלק בלתי נפרד מהמציאות היומיומית שלנו ולכן כדאי לתת להם מראה אסתטי עד כמה שניתן. מעקות פנים לבית הינם חלק בלתי נפרד מהבית שלנו, לכם צריך שהוא יהיה הרמוני עם שאר העיצוב. החשיבות הגדולה של מעקות לבית עם שאר המרכיבים של הבית הינם חשובים מאוד עבור היופי הכללי של הבית.

אם אתה מחפש מעקות – כאן תמצא את כול מעקות שיצרנו.

האם מעקות לבית יכולים להיות גם יפים וגם פרקטיים?

חשוב מאוד להתקין מעקות לבית בצורה פרקטית ואסתטית ככל האפשר. היתרון הגדול ביותר של מעקות לבית הינו בכך שניתן להתקינם וליצור השלמה לתמונה הכללית של העיצוב הביתי היפה והמושלם. מעקות לבית חייבים להתאים לשאר המראה של הבית, אך גם להיות יפים ומושקעים בפני עצמם. הסיבה לכך שפרט זה של העיצוב הביתי תופסים חשיבות כה רבה, הינה שמצד אחד הם לא בולטים יותר מדי, אך במקרה בו הם לא נראים מתאימים לשאר האווירה, הם לא תורמים אלא גורעים מאיכות וניראות הבית. מעקות לבית איכותיים צריכים להיות יפים ופרקטיים יחדיו. שילוב זה יאפשר להעניק לבית שלכם את הצורה היפה ביותר שאפשר. מעקות לבית הינם התיקון האחרון שתעשו לבית המושלם שלכם.

מסגריית ולקס

מסגריית וקס מתמחה בתחום ייצור מעקות. אנו משרתים לקוחות רבים בעבודות פרזול ומסגרות ונשמח ליצור עבורך את המעקה המושלם לבית. לפני התכנון נדאג לדעת את מידות המעקה, לאישור העיצוב, הצבע ולאחר מכן נתחיל בעבודת הייצור הכוללת טיפול ברמה גבוהה בחומר כך שהמעקה יישמר לאורך שנים ללא כל צורך בטיפול ותחזוקה.

האם אתה מעוניין למעקות בבית תתקשר עכשיו ותזמין מעקה מיוחד מחברה אמינה 0508868298

שתף