דלתות עץ מלא

דלתות ראשיות לבית מעץ מלא הן ללא ספק מבוקשות מאוד בשוק, ולא בכדי. העץ המלא, אשר שימש במשך שנים רבות כחומר הגלם העיקרי לייצור דלתות ממשיך כך גם היום, אולם בשונה מהדלתות המסורתיות, כיום אנו יכולים לשלב בדלתות תוספות שונות המגבירות את העמידות של החומר, משתלבות עם העיצוב באופן מלא ובכלל, הופכות את דלתות העץ המלא לפרקטיות לאורך שנים.

קיימת אפשרות להזמין כול דלת כניסה מעץ בכול צורה ובכול מידה. נתן לשלוח תמונה לנייד 0533371778 ולקבל הצעת מחיר.או לבחור דוגמאות כאן

חשוב לציין שזמני הספקה של המוצר עם 90 יום.

מחיר יכול להשפיע על כמות ההזמנה. דלתות מיבים מחול ויש עלות של הובלה בגלל זה כדי להזמין את המוצר יחד עם חלונות עץ או חלונות עץ אלומיניום שלנו.

דלתות עץ מלא

דלתות עץ, או יותר נכון דלתות דמויות עץ, הן הנפוצות ביותר במחוזותינו. מראה העץ הטבעי, העובדה כי העץ מבחינה מסורתית שימש לדלתות במשך שנים רבות וכן, האופי המיוחד והחמים שמקרנה מראה העץ לכל חלל בו הוא משולב הופכים את דלתות העץ למבוקשות, נפוצות והאמת, שגם מאוד פרקטיות, כפי שנסביר מיד. אולם, קיים הבדל משמעותי בין דלתות עץ המשמשות לכניסה לחדרים למשל או לחללים פנימיים בבית, לבית דלתות לכניסה הראשית: דלתות ראשיות אמורות להיות עמידות יותר, חזקות יותר, מעוצבות יותר וכן, גם מרשימות יותר. לכן, כשבוחנים את חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות עץ, לדלתות עץ ראשיות נבחר בד”כ בעץ מלא.

ייצור דלתות עץ: טכנולוגיה שמשלימה את איכות החומרים

נתחיל בפירוט היתרונות של העץ המלא: עץ מלא הוא למעשה חומר העץ הטבעי, ללא תוספות שונות או עיצובים שונים הפוגעים במרקם הטבעי שלו. היתרון הגדול ביותר של העץ הטבעי הוא בד”כ העמידות שלו, בנוסף לכל מיני יתרונות ספציפיים יותר לכל סוג עץ (כמו גמישות וכד’). מחיר רהיטי עץ מלא משתנים בהתאם לסוג העיבוד שהעץ דורש, כמו גם מחיר העץ עצמו. יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות עבור רבים הוא מראה העץ הטבעי. עץ מלא הוא בד”כ בעל גוון ייחוד ומרשים, כשסוגי עצים שונים ידועים במראה הייחודי שלהם, כמו עצים בגוונים כהים יותר, אדמדמים וכן הלאה.

באשר לטכנולוגיה, כאן בא לידי ביטוי עניין העיבוד כאמור, ושאר התוספות המוכנסות לדלת העץ המלא, כמו פרזול, צבע, גימור וכד’. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, העיבוד איכותי יותר והייצור מוקפד יותר, כך הדלת המוגמרת יותר עמידה, חזקה ומעוצבת. מסגריית ולקס נעזרת במפעלים חיצוניים על מנת לקבל את המוצרים הטובים ביותר על פי תחומי התמחות. כמו כן, אנו מספקים דלתות ומוצרים נוספים מעץ מלא המשולבים עם מתכת, זכוכית וכד’, הן כדי להעניק למוצרים  עיצוב משוקע יותר, אולם גם לשם חיזוק העמידות.

עוד כמה מילים על דלתות עץ מיוחדות

היינו אומרים מהניסיון שלנו שדלתות עץ מיוחדות הן כל הדלתות שלא בנויות במראה החלק והמרובע, כגון דלתות עם גימורים, דלתות שהחלק העליון שלהן עגול יותר, דלתות עם שילוב אומנותי של מתכות וכן הלאה. דלתות מיוחדות כאלה הן מבוקשות במיוחד בשוק דלתות הבית הראשיות, שכן הן מעניקות לבית כולו רושם רב יותר, יוקרה ואווירה אחרת. בכל מקרה, חשוב לנו לספר לכם שהמסגרייה שלנו מספקת ללקוחותיה גם דלתת מיוחדות, עם עיצובים ותוספות שונות לבחירתכם.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם ממגוון דלתות שתוכלו לשלב בביתכם. דלתות עץ מלא מהוות ללא ספק בחירה נכונה ופרקטית הביתה, ואנו נדאג שתהיה גם הבחירה העיצובית הנכונה. צרו קשר עוד היום!

שתף