מעקות בשילוב עץ

הנחה מיוחדת על מעקות של ולקס

Maake Shiluv Ez W1

Maake Shiluv Ez W1

Maake Shiluv Ez W2

Maake Shiluv Ez W2

Maake Shiluv Ez W3

Maake Shiluv Ez W3

Maake Shiluv Ez W4

Maake Shiluv Ez W4

מעקה בשילוב עץ W7

מעקה בשילוב עץ W7

מעקה בשילוב עץ W8

מעקה בשילוב עץ W8

מעקה בשילוב עץ W9

מעקה בשילוב עץ W9

מעקה בשילוב עץ W10

מעקה בשילוב עץ W10

מעקה בשילוב עץ W11

מעקה בשילוב עץ W11

כיום מעקות בשילובים שונים הפכו להיות מהאופציות העדיפות ביותר בשוק של עיצוב מעקות, רוב הלקוחות מבינים כי הייחודיות והמודרניות המגיעים משולבים עם יותר מחומר גלם אחד - יהפכו את עיצוב האזור שבו הם מוצבים להרבה יותר מרשים ומעניין. מעקות בשילוב עץ נמצאים בראש סדר העדיפויות מבחינת האופציות של מעקות משולבים, מעקות בשילוב עץ מביאים בצד אחד סגנון ישן ועתיק אשר יכול להשתלב בקלות כמעט בכל דירה - ומצד שני תוכלו לקבל עלות משתלמת ועמידות לאורך זמן רב!

מעקות בשילוב עץ - מחיר מנצח!

אם המחיר הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר עבורכם כאשר אתם נגשים לבחור מעקות משולבים לדירה שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים כי מעקות בשילוב עץ הם בהחלט אחת מן האופציות המשתלמות ביותר בהשוואה של עלות אל מול תועלת. המחיר של מעקות עץ משולבים משתנים בהתאם לסוג איתו אתם משלבים את העץ - לדוגמא מעקות עץ וזכוכית יעלו באופן טבעי יותר מאשר מעקות עץ וברזל.

מעקות בשילוב עץ - אילו סוגים אפשר לשלב?

כיום בשוק ישנן מספר רב של אופציות אותן ניתן לשלב ביחד עם מעקות עץ, האופציות השכיחות ביותר הן עץ בשילוב עם ברזל ועץ עם שילוב של זכוכית. רוב הלקוחות שלנו בחברת Valex בוחרים את אחת מהאופציות הללו, ולכן אנו ממליצים ללקוחות שלנו גם לעיתים לצאת מהקופסא וכאשר הם בוחרים מעקות בשילוב עץ אנו ממליצים לחשוב גם על אלומיניום ועל שיש וקרמיקה.

מעקות בשילוב עץ - לאיפה זה מתאים?

מעקות בשילוב עץ לרוב יתאימו את עצמם כמעט לכל מקום בבית ובחצר, אך על פי דעת המומחים שלנו מוטב לכם להתקין מעקות עץ משולבים דווקא בחלקים הפנימיים של הבית ולא בחלקים החיצוניים - הסיבה העיקרית לכך היא שבחוץ העץ יהיה קצת פחות עמיד ולכן על מנת שתוכלו למקסם את הזמן שבו תפיקו את התועלת המרבית מהשילוב מוטב לכם להתקין מעקות בשילוב עץ דווקא בתוך הבית ולא בחלק החיצוני כפי שרבים נוטים לטעות ולחשוב על כך.

כאן מייצרים מברזל מעקות שערים(חשמליים,אוטומטיים,שערי כניסה,פילרים) מוצרים מפרופיל...</p>">עמוד ראשי ולקס - 12/04/2017 07:47
  • מדרגות צפות - 21/03/2017 13:09
  • מעקה חוץ - 28/02/2016 12:33
  • מעקה זכוכית - 28/02/2016 12:14
  • מעקות פנים - 25/02/2016 14:32